Авторські статтіТехно

Населення півострова Сомалі може зникнути в найближчі роки

Африканські і американські метеорологи роблять невтішні прогнози. Згідно з останніми дослідженнями, населення країн Сомалійського півострова знаходиться на межі виживання.

Особливу увагу вчені приділили вивченню грунту і життєдіяльності держав: Кенія, Ефіопія і Сомалі. За словами експертів, ці країни схильні постійним критичним кліматичних загроз, які не дозволяють вести хоча б стабільний спосіб життя, не кажучи вже про прогрес. Головною причиною їх лиха було названо глобальне потепління. Саме воно призводить на їх землі часті посухи. Метеорологи запевняють, що не далеко той час, коли посуха буде приходити кожні п’ять років.

Останні дві погодні катастрофи – у 2011 і 2017 році – вбили десятки тисяч місцевих жителів. Вони не мають можливості врятуватися від спеки, кількість води зменшується, все менше зернових культур можуть прижитися, а єдине джерело заробітку – тваринництво не може існувати в таких умовах. Метеорологи закликають вчених і ОНН зайнятися проблемою населення Сомалійського півострова. В іншому випадку В найближчі десятиліття життя на цих територіях зникне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.