Авторські статтіТехно

Вчені: найкрасивіші підводні печери створив астероїд

На думку міжнародної групи вчених, Кільце Сенотів, що є комплексом найкрасивіших підводних печер, утворено астероїдом Чіксулуб, який вбив на Землі динозаврів і дав новий напрямок еволюції. Смертельний болід створив одне з найбільш захоплюючих чудес світу.

Дослідники за допомогою методу комп’ютерного моделювання з’ясували, що 10-кілометровий астероїд, що направив хід земної еволюції по альтернативному шляху, у вигляді якогось «бонусу» став причиною виникнення одного з найбільш дивовижних природних явищ. Кільце Сенотів було утворено завдяки глибокому «шраму» в земній корі, який є незворотнім і ніколи не затягнеться. Глобальна воронка дозволяє людям заглянути всередину Землі, побачивши її красу в підводному світі.

Сеноти, утворюючи правильне коло діаметром 180 кілометрів у Південній Америці, відкривають унікальний світ підводних озер і печер, заповненості бірюзовою і найчистішої водою. Це, в свою чергу, сприяє зародженню і виникнення унікальної водної флори і фауни. Досі багато порожнини ще не вивчені, тому що людство не має апаратами, здатними проникнути вглиб більшості сеноти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.