Вчені: найкрасивіші підводні печери створив астероїд

На думку міжнародної групи вчених, Кільце Сенотів, що є комплексом найкрасивіших підводних печер, утворено астероїдом Чіксулуб, який вбив на Землі динозаврів і дав новий напрямок еволюції. Смертельний болід створив одне з найбільш захоплюючих чудес світу.

Дослідники за допомогою методу комп’ютерного моделювання з’ясували, що 10-кілометровий астероїд, що направив хід земної еволюції по альтернативному шляху, у вигляді якогось «бонусу» став причиною виникнення одного з найбільш дивовижних природних явищ. Кільце Сенотів було утворено завдяки глибокому «шраму» в земній корі, який є незворотнім і ніколи не затягнеться. Глобальна воронка дозволяє людям заглянути всередину Землі, побачивши її красу в підводному світі.

Сеноти, утворюючи правильне коло діаметром 180 кілометрів у Південній Америці, відкривають унікальний світ підводних озер і печер, заповненості бірюзовою і найчистішої водою. Це, в свою чергу, сприяє зародженню і виникнення унікальної водної флори і фауни. Досі багато порожнини ще не вивчені, тому що людство не має апаратами, здатними проникнути вглиб більшості сеноти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh