Авторські статтіНовини

Вчені: На супутнику Юпітера Європі можливо є життя

Наука вже багато років шукає життя у Всесвіті, однак знайти його ще нікому не вдалося. Тим не менш, вчені продовжують пошуки і знову заговорили про те, що життя може бути на Європі – супутнику Юпітера. При цьому дослідники пояснили, на чому ґрунтуються їхні припущення.

Європа віддалена від Землі на 360 мільйонів кілометрів. За словами вчених, це один з небагатьох об’єктів в Сонячній системі, на якому можливе життя. Передбачається, що на Європі може бути океан, глибиною до 100 кілометрів і води в ньому приблизно два рази більше, ніж на Землі. Саме в ньому можуть мешкати живі істоти.

Вчені знову заговорили про життя на Європі, коли згадали про підлідні озера Антарктиди. Деякі з цих водойм, розташованих під шарами льоду, ізольовані від зовнішнього світу по кілька мільйонів років. Наука почала вивчати ці озера і сподівається, що в них знайдеться життя.

Дослідники пояснили, що антарктичні озера дуже схожі на океан, який може існувати на Європі. І, якщо в Антарктиді виявлять життя, це підвищить ймовірність того, що воно існує на супутнику Юпітера.

Також про можливу населеність Європи говорять безліч величезних ліній, які говорять про те, що це мінерали, які проникли з-під поверхні. Деякі вчені вважаютьт, що під шарами льоду Європи знаходиться океан із солоною водою, в якій можуть жити одноклітинні організми. Однак фахівці наголошують, що для життя потрібна не тільки вода, а ще азот, вуглець і джерела енергії і саме їх в даний час шукають на супутнику.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України