Вчені на 20 років омолодили жінку за допомогою генної терапії

Науковці довели, що за допомогою генної терапії можна омолодитися мінімум на 20 років. Доказом їх теорії стала перша пацієнтка у віці 44 років, яка виглядає не більше, ніж на 25.

Американські науковці зробили прорив в омолодженні – вже існує жінка, яка випробувавши на собі генну терапію, помолодшала на 20 років. Її звуть Елізабет Перріш і вона є керівником і головою американської науково-дослідницької компанії під назвою BioViva і їй 44 роки, однак за зовнішніми ознаками ніхто не визначить її вік більше, ніж 25.

Експеримент у застосуванні генної інженерії, основою якої є вакцинація ферменту під назвою теломераза – саме він здійснює подовження коротких теломерів – розпочато ще в минулому році. Фахівці і науковці розробили експериментальний курс у двох фазах, їх керівник вирішила бути першою піддослідної. Перша фаза зупиняє втрату м’язової маси зважаючи на вік, а друга покликана збільшувати вироблення теломерази.

Випробування проводили на території Колумбії, так як відомство Управління якості медикаментів США не прийняли заявку компанії в якості дозволеної для проведення клінічного дослідження. Перед Елізабет експеримент проводили на тваринах і штучно створених клітинах.

Випробування пройшло успішно – показники теломерів були «подовжені» на 20 років, а сама Перріш виглядає дуже молодою і привабливою. За її здоров’ям стежать медики і лікарі, проте вже багато вчених зацікавилися досягненнями компанії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh