Вчені: Музика зцілює людину

Японські дослідники вивчили вплив музики на організм людини. Її корисно слухати кожен день.

Музика супроводжує нас все життя, з самого раннього дитинства. Кожен день більшість з нас слухає різну музику, при цьому навряд чи хтось замислюється, яке величезний вплив вона справляє на нас: весела і сумна, ніжна і сумна, сильна і горда. Помилково вважати, що музика призначений тільки для розваги. Вона володіє широкими можливостями: здатністю впливати на психологічний і фізичний стан, облагороджує людину, працюючи над його душею, полегшує йому життя, дає вихід емоціям і переживанням, допомагає виражати себе і розуміти інших, об єднує всіх людей нашої прекрасної планети.

Які є нешкідливі заспокійливі засоби – прочитайте у нашій статті

Експерти їх Університету Джунтендо (Японія) провели дослідження, яке було спрямовано на вивчення впливу музики на організм людини. За основу вчені взяли раніше існуючі дані, а також розробили абсолютно нові експеримент, яким протестували випробовуваних.

Повідомляється, що людям запропонували кілька музичних уривків у різних стилях: класичному, цілющу і японську популярну музику. На кожному досліджуваному були закріплені спеціальні датчики, які визначали серцевий ритм і кровообіг, в ході експерименту проводилися і виміри температури. Відомо, що учасниками дослідження стало 12 жінок у віці від 20 до 40 років, кожна з них, для достовірності даних, тричі пройшла дослідження.

У результаті з’ясувалося, що максимально розслабляючий ефект надає класична музика. Вона впливає на зміну серцевого ритму, об’єму кровотоку, температури поверхні тіла. Цілюща музика впливає на серце і температуру людини. Найменш розслаблюючою не поп-музика, однак і вона позитивно впливає на стан нервів слухача.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh