Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Музика зцілює людину

Японські дослідники вивчили вплив музики на організм людини. Її корисно слухати кожен день.

Музика супроводжує нас все життя, з самого раннього дитинства. Кожен день більшість з нас слухає різну музику, при цьому навряд чи хтось замислюється, яке величезний вплив вона справляє на нас: весела і сумна, ніжна і сумна, сильна і горда. Помилково вважати, що музика призначений тільки для розваги. Вона володіє широкими можливостями: здатністю впливати на психологічний і фізичний стан, облагороджує людину, працюючи над його душею, полегшує йому життя, дає вихід емоціям і переживанням, допомагає виражати себе і розуміти інших, об єднує всіх людей нашої прекрасної планети.

Які є нешкідливі заспокійливі засоби – прочитайте у нашій статті

Експерти їх Університету Джунтендо (Японія) провели дослідження, яке було спрямовано на вивчення впливу музики на організм людини. За основу вчені взяли раніше існуючі дані, а також розробили абсолютно нові експеримент, яким протестували випробовуваних.

Повідомляється, що людям запропонували кілька музичних уривків у різних стилях: класичному, цілющу і японську популярну музику. На кожному досліджуваному були закріплені спеціальні датчики, які визначали серцевий ритм і кровообіг, в ході експерименту проводилися і виміри температури. Відомо, що учасниками дослідження стало 12 жінок у віці від 20 до 40 років, кожна з них, для достовірності даних, тричі пройшла дослідження.

У результаті з’ясувалося, що максимально розслабляючий ефект надає класична музика. Вона впливає на зміну серцевого ритму, об’єму кровотоку, температури поверхні тіла. Цілюща музика впливає на серце і температуру людини. Найменш розслаблюючою не поп-музика, однак і вона позитивно впливає на стан нервів слухача.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.