Мусонні дощі змінюють свою поведінку через потепління

Значне потепління зараз можна відстежити в будь-якій точці Землі, в Індію також турбує це явище. Дослідники кажуть, спека стає причиною зміни мусонів, а прогноз дощів – національним пріоритетом.

 

Мешканці Індії, які займаються сільським господарством, розраховують за прогнозами, коли краще засіяти та зібрати урожай. Але фахівці, визначаючи прогнози погоди, не можуть точно визначити, чи пройде мусонний дощ, адже, не дивлячись на прогрес, сучасна наука не володіє достатньою кількістю даних про них.

Експерти заявили, що ці опади впливають на атмосферу і температуру води, вони підозрюють, що саме мусонні дощі впливають на кількість льоду в Антарктиді. Детально вивчити цю проблему і сказати точно, дуже важко, виявилося, що через потепління, мусони мають мінливу поведінку. Антропогенна зміна клімату у відповідальна за температуру океану поблизу екватора в Азії, що впливає на випадання опадів і індійський мусон.

У зв’язку з потеплінням кількість мусонних дощів над Східною Азією зросте. За відомостями, на опади в Індії впливають теплі води, які зараз розширюють свої території. Вченими було оголошено, що, якщо підвищення температур не припиниться, стане ще важче робити прогнози, визначаючи наближення мусонних дощів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh