Авторські статтіТехно

Мозок чоловіків і жінок відрізняється один від одного

Вчені досліджували активність мозку чоловіка і жінки за допомогою МРТ (магнітно-резонансна томографія). Виявилося, що частини головного мозку в обох статей відрізняються один від одного.

При перевірці артеріального тиску методом МРТ з’ясувалося, що у жінок і чоловіків існують різні реакції в правій передній частині острівної кори. Дослідники вважали, що ця частина мозку однаково активізується у чоловіків і жінок під час виконання завдання, і тим самим збільшує кров’яний тиск. Але, як виявилося під час досліджень, це не так. Така реакція була тільки у сильної статі, а от здорова реакція у жінок являла собою активацію нижньої правої частини.

Такі результати стали несподіванкою для вчених, вони виявилися після проведення досліджень над чоловіками і жінками одночасно. До цього такого роду експерименти проводилися окремо для чоловіків і жінок.

Пол Мейсі, автор цих досліджень з Університету Каліфорнії, заявив: «Ми навіть і не припускали виявити такі великі відмінності в мозку чоловіків і жінок. Такі особливості можуть дати відповіді на багато питань в галузі серцево-судинних захворювань обох статей. Адже їх симптоми завжди відрізняються один від одного».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.