Мозок чоловіків і жінок відрізняється один від одного

Вчені досліджували активність мозку чоловіка і жінки за допомогою МРТ (магнітно-резонансна томографія). Виявилося, що частини головного мозку в обох статей відрізняються один від одного.

При перевірці артеріального тиску методом МРТ з’ясувалося, що у жінок і чоловіків існують різні реакції в правій передній частині острівної кори. Дослідники вважали, що ця частина мозку однаково активізується у чоловіків і жінок під час виконання завдання, і тим самим збільшує кров’яний тиск. Але, як виявилося під час досліджень, це не так. Така реакція була тільки у сильної статі, а от здорова реакція у жінок являла собою активацію нижньої правої частини.

Такі результати стали несподіванкою для вчених, вони виявилися після проведення досліджень над чоловіками і жінками одночасно. До цього такого роду експерименти проводилися окремо для чоловіків і жінок.

Пол Мейсі, автор цих досліджень з Університету Каліфорнії, заявив: «Ми навіть і не припускали виявити такі великі відмінності в мозку чоловіків і жінок. Такі особливості можуть дати відповіді на багато питань в галузі серцево-судинних захворювань обох статей. Адже їх симптоми завжди відрізняються один від одного».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh