Авторські статтіТехно

Вчені: Мотоциклу майбутнього буде не потрібен водій

Не так давно студент із Швейцарії в рамках своєї наукової роботи в університеті розробив невеликого розміру самобалансуючий мотоцикл. За словами молодого винахідника, в майбутньому подібні транспортні засоби просто не будуть потребувати водія.

Ключовою проблемою двоколісних транспортних засобів з автономним управлінням є факт того, що вони просто не можуть самостійно перебувати у вертикальному положенні і падають на бік після того, як припиняють рух. Швидкість повинна утримуватися завжди, а єдиним способом утримати кермо – це використання кута повороту рульового колеса.

Мініатюрний мотоцикл студента обладнується комп’ютером, розмір якого не перевищує кредитної картки, а також датчиками, які можуть поміняти кут руху і його швидкість. За допомогою Wi-Fi з’єднання людина, яка постійно керує мотоциклом, використовує пристрій для дистанційного керування, щоб задати транспортному засобу певний маршрут.

Комп’ютер, при цьому, сам робить необхідні регулювання, щоб мотоцикл залишався у вертикальному положенні постійно.

Хоча мотоцикл студента і пересувається з допомогою людини, але фахівці відзначають, що вже зараз розробляються версії, які здатні автономно рухатися за заздалегідь складеним маршрутом.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України