Вчені: Мотоциклу майбутнього буде не потрібен водій

Не так давно студент із Швейцарії в рамках своєї наукової роботи в університеті розробив невеликого розміру самобалансуючий мотоцикл. За словами молодого винахідника, в майбутньому подібні транспортні засоби просто не будуть потребувати водія.

Ключовою проблемою двоколісних транспортних засобів з автономним управлінням є факт того, що вони просто не можуть самостійно перебувати у вертикальному положенні і падають на бік після того, як припиняють рух. Швидкість повинна утримуватися завжди, а єдиним способом утримати кермо – це використання кута повороту рульового колеса.

Мініатюрний мотоцикл студента обладнується комп’ютером, розмір якого не перевищує кредитної картки, а також датчиками, які можуть поміняти кут руху і його швидкість. За допомогою Wi-Fi з’єднання людина, яка постійно керує мотоциклом, використовує пристрій для дистанційного керування, щоб задати транспортному засобу певний маршрут.

Комп’ютер, при цьому, сам робить необхідні регулювання, щоб мотоцикл залишався у вертикальному положенні постійно.

Хоча мотоцикл студента і пересувається з допомогою людини, але фахівці відзначають, що вже зараз розробляються версії, які здатні автономно рухатися за заздалегідь складеним маршрутом.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh