Молоко небезпечне для здоров’я дорослої людини

Група вчених з Швеції встановила, що молоко небезпечне для здоров’я. За результатами масштабного дослідження були зроблені висновки, що вживання молока в чистому вигляді може спровокувати рак, повідомляє місцеве інформаційне агентство Rsute.

У дослідженні брали участь добровольці обох статей. Виявилося, що ризик розвитку злоякісних пухлин підвищується у тих, хто випиває щодня більше 0,5 літра молока в чистому вигляді. Вчені відзначають, що мова не йде про молочні продукти. Наприклад, йогурти і сири насправді зміцнюють кістки, на відміну від молока. Тому фахівці настійно рекомендують замінити молоко, кисломолочними продуктами.

В результаті частого попадання молока в організм чоловіка, цей продукт в ряді випадків викликав рак простати, а у жінок – недоброякісні утворення яєчників. Загальна смертність зростає в цьому випадку майже в три рази. Варто відзначити, що в дослідженні мова йде тільки про дорослих людей, а дітям цей продукт не шкодить.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. Андрій

    Вже давно доведено генетично обумовлений факт, що не у всіх людей у дорослому віці виробляється фермент “хімозин”- який перетворюе казеін в казеіноген, що сприяє засвоєнню молока. Наступне, для такого визначення потрібне досить “лонгітюдне” дослідження і не просто дослідження а близнюкове-лонгітюдне дослідження, а це досить довго і потрібно чимало близнюково-однояйцевих пар, що на такій маленькій країні як Шведція мало ймовірно. Такщо такі дослідження, якщо і були, то величезного наукового значення немають!!!

  2. Лахопутджан

    Больше не пью молоко, действительно заметил, после молока лицо в олергии

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh