Авторські статтіНовини

Молоко небезпечне для здоров’я дорослої людини

Група вчених з Швеції встановила, що молоко небезпечне для здоров’я. За результатами масштабного дослідження були зроблені висновки, що вживання молока в чистому вигляді може спровокувати рак, повідомляє місцеве інформаційне агентство Rsute.

У дослідженні брали участь добровольці обох статей. Виявилося, що ризик розвитку злоякісних пухлин підвищується у тих, хто випиває щодня більше 0,5 літра молока в чистому вигляді. Вчені відзначають, що мова не йде про молочні продукти. Наприклад, йогурти і сири насправді зміцнюють кістки, на відміну від молока. Тому фахівці настійно рекомендують замінити молоко, кисломолочними продуктами.

В результаті частого попадання молока в організм чоловіка, цей продукт в ряді випадків викликав рак простати, а у жінок – недоброякісні утворення яєчників. Загальна смертність зростає в цьому випадку майже в три рази. Варто відзначити, що в дослідженні мова йде тільки про дорослих людей, а дітям цей продукт не шкодить.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Вже давно доведено генетично обумовлений факт, що не у всіх людей у дорослому віці виробляється фермент “хімозин”- який перетворюе казеін в казеіноген, що сприяє засвоєнню молока. Наступне, для такого визначення потрібне досить “лонгітюдне” дослідження і не просто дослідження а близнюкове-лонгітюдне дослідження, а це досить довго і потрібно чимало близнюково-однояйцевих пар, що на такій маленькій країні як Шведція мало ймовірно. Такщо такі дослідження, якщо і були, то величезного наукового значення немають!!!

  2. Больше не пью молоко, действительно заметил, после молока лицо в олергии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.