Мистецтво покращує стан здоров’я

Італійські науковці провели дослідження щодо впливу мистецтва на психічне і фізіологічне здоров’я дорослої людини. Фахівці виявили докази шляхом вимірювання рівнів гормону стресу до і після відвідування картинної виставки.

Італійські вчені хотіли підтвердити існуючу думку, що мистецтво, як таке дуже позитивно впливає на психічне, психологічне і фізичне здоров’я дорослих індивідуумів. Для підтвердження своєї теорії, наукові фахівці вибрали групу дорослих людей і відому туристичну місцевість. Вибір припав на санктуарію в місті Викофорт, що розташована в провінції Кунео, Італія. Всі стіни цього храму обвішані картинами епохи Відродження і для любителів мистецтва проводилася двогодинна екскурсія з розповідями про примірники і історіями про період написання. Про цей цікавий експеримент написали в новинному агентстві The Daily Mail.

Професор Енцо Гросс, що вивчає взаємозв’язок між мистецтвом і фізичним здоров’ям розповів, що фахівці взяли проби слини на рівень гормону стресу під назвою кортизол у всіх учасників дослідження до і після відвідин храму. Зіставивши дані аналізів, науковці виявили, що рівень гормону знизився в середньому на 60%, а понад 90% добровольців відзначили поліпшення свого душевного стану рівноваги після екскурсії. Таким чином, вчені довели, що мистецтво позитивно впливає на здоров’я людини.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh