Вчені: Нецензурна лексика- нова генетична зброя

Вчені довели, що нецензурна лексика є генетичною зброєю. У Смоленську людей почали привчати до спілкування без використання мату.

У Смоленську оголосили боротьбу мату, людей стали привчати до культури спілкування без використання таких слів. Для цього в місті розвісили плакати, які розповідають про те, що мат є новим генетичним зброєю.

Вчені довели, що мат не є зброєю, яка заклалася в людині генетично. Жителям Смоленська розповідають з плакатів, що вживання мату є серйозним захворюванням, яке викликає зміни в організмі людини. Також вчені довели, що люди, які не використовують мат у своїй лексиці, виглядають на 5-10 років молодше, а їх діти народжуються більш розумними і красивими. В ході проведення досліджень, доведено, що вживання матюків є такою ж залежністю, як і куріння і алкоголізм.

Таке дослідження було проведене вченими з астраханського Центру медичної профілактики. Вони провели досліди, в яких використовували насіння рослин. Смороду під час зростання піддавалися впливу нецензурної лайки, що призводило до загибелі рослин, ті ж паростки, які росли в спокої і не чули мата – вижили і дали здорове потомство.

Пізніше подібний експеримент був проведений і над людьми. У ході дослідження вдалося з’єднання з’ясувати, що постійне вживання мату, так і перебування в середовищі, де його вживають інші, призводить до раннього старіння, хвороб та деградації особистості. Вчені рекомендують не вживати мат самим і намагатися не перебувати в суспільстві, де його вживають інші, тільки так можна уберегтися від його згубного впливу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh