Авторські статтіТехно

Вчені: Нецензурна лексика- нова генетична зброя

Вчені довели, що нецензурна лексика є генетичною зброєю. У Смоленську людей почали привчати до спілкування без використання мату.

У Смоленську оголосили боротьбу мату, людей стали привчати до культури спілкування без використання таких слів. Для цього в місті розвісили плакати, які розповідають про те, що мат є новим генетичним зброєю.

Вчені довели, що мат не є зброєю, яка заклалася в людині генетично. Жителям Смоленська розповідають з плакатів, що вживання мату є серйозним захворюванням, яке викликає зміни в організмі людини. Також вчені довели, що люди, які не використовують мат у своїй лексиці, виглядають на 5-10 років молодше, а їх діти народжуються більш розумними і красивими. В ході проведення досліджень, доведено, що вживання матюків є такою ж залежністю, як і куріння і алкоголізм.

Таке дослідження було проведене вченими з астраханського Центру медичної профілактики. Вони провели досліди, в яких використовували насіння рослин. Смороду під час зростання піддавалися впливу нецензурної лайки, що призводило до загибелі рослин, ті ж паростки, які росли в спокої і не чули мата – вижили і дали здорове потомство.

Пізніше подібний експеримент був проведений і над людьми. У ході дослідження вдалося з’єднання з’ясувати, що постійне вживання мату, так і перебування в середовищі, де його вживають інші, призводить до раннього старіння, хвороб та деградації особистості. Вчені рекомендують не вживати мат самим і намагатися не перебувати в суспільстві, де його вживають інші, тільки так можна уберегтися від його згубного впливу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.