Вчені: Людський мозок виявився статистичними генієм

Вчені з Шотландії змогли встановити, що мозок людини здатний виробляти статистичні обчислення, а також оцінювати ймовірність навіть в самих складних обсягах. В даному випадку він є беззаперечним генієм.

Дослідниками був проведений експеримент, в ході якого студентам запропонували порівнювати ймовірності, не вдаючись при цьому до чисел. Коли чоловік спробував використовувати для своїх розрахунків числа, то він повністю провалював тест і здавав його на найнижчу оцінку. Таким чином, вчені змогли довести, що вбудована здатність до арифметики у людини набагато краща, ніж робота з числами.
У рамках експерименту випробувані повинні були відвідати так званий сафарі-парк, де в чотирьох зонах знаходилися різні тварини.

Після того, як вони зробилио це, то необхідно було розповісти, де саме перебував той чи інший звір. В результаті було використано так зване ймовірне мислення, з допомогою якого з’ясувалося, що в мозку є особливий відділ, який відповідає саме за складання планування, поведінку і мотиваційні установки.

За словами фахівців, коли людина не переходить на числа, щоб проводити обчислювальну ймовірність, то вона чудово справляється з поставленим завданням. В даному випадку найбільше працює очноямкова-лобова кора.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh