Авторські статтіНовини

Вчені: Людський мозок виявився статистичними генієм

Вчені з Шотландії змогли встановити, що мозок людини здатний виробляти статистичні обчислення, а також оцінювати ймовірність навіть в самих складних обсягах. В даному випадку він є беззаперечним генієм.

Дослідниками був проведений експеримент, в ході якого студентам запропонували порівнювати ймовірності, не вдаючись при цьому до чисел. Коли чоловік спробував використовувати для своїх розрахунків числа, то він повністю провалював тест і здавав його на найнижчу оцінку. Таким чином, вчені змогли довести, що вбудована здатність до арифметики у людини набагато краща, ніж робота з числами.
У рамках експерименту випробувані повинні були відвідати так званий сафарі-парк, де в чотирьох зонах знаходилися різні тварини.

Після того, як вони зробилио це, то необхідно було розповісти, де саме перебував той чи інший звір. В результаті було використано так зване ймовірне мислення, з допомогою якого з’ясувалося, що в мозку є особливий відділ, який відповідає саме за складання планування, поведінку і мотиваційні установки.

За словами фахівців, коли людина не переходить на числа, щоб проводити обчислювальну ймовірність, то вона чудово справляється з поставленим завданням. В даному випадку найбільше працює очноямкова-лобова кора.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.