Людина почала змінювати клімат Землі ще два століття тому

Людство почало змінювати клімат Землі два століття тому. Раніше передбачалося, що цей процес виник в середині 20 століття.

Нерілі Абрам з Національного університету Австралії, Канберрі заявила: «Ми були здивовані своїм відкриттям. Всі перевірені дані вказали на одну і ту ж інформацію, що трапляється вкрай рідко. Нинішнє глобальне потепління виникло близько 180 років тому».

Нерілі Абрам із співробітниками виявили послідовність, що зміни клімату на планеті розпочалися за часів Миколи I, Тайлерана, Кавура і інших правителів Європи.
Ведучи аналіз «історії» природи кліматологи визначили, з середніх віків до початку 19 століття атмосфера Землі набувала прохолодної температури. Це пов’язують з тривалим падінням активності Сонця. 1820-1830 роки на земній кулі стали початком потепління, яке кліматологи сприйняли, як ефект від сонячного сплеску, а також від виверження вулканів.

Однак тепер доведено, що це зовсім не так. Зміна атмосферної обстановки стала діяльність людства, яка масово викидає CO2 і інші парникові гази в повітря.

Зростання парникових газів на початку 19 століття вплинуло на навколишнє середовище сильніше, ніж виверження вулканів, припиняючи лише трохи процес зростання температур.

В нинішній час можна сміливо заявити, що втручання людей у кліматичну систему природи триває вже два століття, а не 79-75 років, як передбачалося раніше. Ці доводи не змінюють проблеми масштабного потепління, але роблять нагадування, що навіть малі викиди парникових газів призводять до зміни кліматичного балансу світу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh