Авторські статтіНовини

Людина почала змінювати клімат Землі ще два століття тому

Людство почало змінювати клімат Землі два століття тому. Раніше передбачалося, що цей процес виник в середині 20 століття.

Нерілі Абрам з Національного університету Австралії, Канберрі заявила: «Ми були здивовані своїм відкриттям. Всі перевірені дані вказали на одну і ту ж інформацію, що трапляється вкрай рідко. Нинішнє глобальне потепління виникло близько 180 років тому».

Нерілі Абрам із співробітниками виявили послідовність, що зміни клімату на планеті розпочалися за часів Миколи I, Тайлерана, Кавура і інших правителів Європи.
Ведучи аналіз «історії» природи кліматологи визначили, з середніх віків до початку 19 століття атмосфера Землі набувала прохолодної температури. Це пов’язують з тривалим падінням активності Сонця. 1820-1830 роки на земній кулі стали початком потепління, яке кліматологи сприйняли, як ефект від сонячного сплеску, а також від виверження вулканів.

Однак тепер доведено, що це зовсім не так. Зміна атмосферної обстановки стала діяльність людства, яка масово викидає CO2 і інші парникові гази в повітря.

Зростання парникових газів на початку 19 століття вплинуло на навколишнє середовище сильніше, ніж виверження вулканів, припиняючи лише трохи процес зростання температур.

В нинішній час можна сміливо заявити, що втручання людей у кліматичну систему природи триває вже два століття, а не 79-75 років, як передбачалося раніше. Ці доводи не змінюють проблеми масштабного потепління, але роблять нагадування, що навіть малі викиди парникових газів призводять до зміни кліматичного балансу світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України