Люди зможуть не гірше акул відновлювати зуби

Британські вчені змогли довести, що людина здатна регенерувати зуби не гірше акул. На думку фахівців, нові зуби можуть зрости всього за один день.

Експерти з Університету Шеффілда (University of Sheffield) після тривалих досліджень прийшли до висновку, що людина може так само, як і акули, відновлювати зуби. Фахівці детально вивчили процес регенерації зубів у морський хижачки і помітили, що існує спеціальний ген, який відповідає за цю функцію. Керівник дослідницької групи Гаррет Фрейзер заявивши, що в організмі людини також існують схожі гені, які здатні відновлювати випали зуби протягом доби. Єдиною перешкодою є їх невелика кількість. Вчені відзначають, що в акул подібних генів у кілька разів більше, тому у будь-якої людини зуби оновлюються всього один раз в житті, коли випадають молочні зуби.

Фахівці мають намір і далі продовжувати розпочаті дослідження, щоб в майбутньому максимально наблизитися до актуального питання відновлення зубів у людини. Можливо, незабаром експертам вдасться «включити» необхідну кількість генів у людський організм, щоб він зміг регенерувати випалі зуби.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh