Вчені: Люди роблять одні і ті ж помилки не просто так

Вчені провели дослідження і встановили, що люди, що роблять одні і ті ж помилки, роблять це не просто так. В цьому винен мозок, який сприяє такому положенню справ.

Дослідники зацікавилися тим, чому ж люди постійно, раз за разом роблять одні і ті ж помилки, і ніяк не можуть їх перестати робити. Вчені відзначають, суспільству насадили думку, що людина зобов’язана навчатися на минулому досвіді і робити відповідні висновки.

Але як встановили дослідники, все не так просто. Вчені проаналізували активність мозку в той момент, коли він намагається вивчити власні помилки. Виявилося, в такі моменти даний орган сповільнює свою роботу і його активність знижується. Вчені відзначають, складається відчуття, що мозок сам не хоче, щоб помилки, які були допущені в минулому, не повторилися в майбутньому.

Вчені рекомендую, щоб подолати цей бар’єр, необхідно докласти чималі зусилля і застосувати силу волі. За їх словами, людина повинна знати про те, що її мозок сам не хоче вирішувати цю проблему, і його потрібно буквально «змушувати» працювати в цьому напрямку. Вчені впевнені, ключ до продуктивного використання досвіду полягає в уважності і відповідальності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh