Авторські статтіНовини

Вчені: Люди роблять одні і ті ж помилки не просто так

Вчені провели дослідження і встановили, що люди, що роблять одні і ті ж помилки, роблять це не просто так. В цьому винен мозок, який сприяє такому положенню справ.

Дослідники зацікавилися тим, чому ж люди постійно, раз за разом роблять одні і ті ж помилки, і ніяк не можуть їх перестати робити. Вчені відзначають, суспільству насадили думку, що людина зобов’язана навчатися на минулому досвіді і робити відповідні висновки.

Але як встановили дослідники, все не так просто. Вчені проаналізували активність мозку в той момент, коли він намагається вивчити власні помилки. Виявилося, в такі моменти даний орган сповільнює свою роботу і його активність знижується. Вчені відзначають, складається відчуття, що мозок сам не хоче, щоб помилки, які були допущені в минулому, не повторилися в майбутньому.

Вчені рекомендую, щоб подолати цей бар’єр, необхідно докласти чималі зусилля і застосувати силу волі. За їх словами, людина повинна знати про те, що її мозок сам не хоче вирішувати цю проблему, і його потрібно буквально «змушувати» працювати в цьому напрямку. Вчені впевнені, ключ до продуктивного використання досвіду полягає в уважності і відповідальності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України