Вчені: Любов у серці жінки живе п’ять років

Вчені з Бельгії довели, що любов не може тривати вічно. За словами фахівців, жінки відчувають теплі почуття до одного і того ж партнера протягом не більше п’яти років.

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести ряд соціологічних досліджень. На думку вчених, в даний час тенденції прихильності і любові між представниками різних статей сильно змінилися. В сучасному світі кожен підліток з постійним доходом може дозволити собі цивільний шлюб з коханою вже у віці 18 років. Час, проведений разом, і побут позначаються на почуттях пари і на тривалості її взаємної любові.

За словами вчених, в середньому жінка може любити свого партнера протягом не більше ніж п’яти років. У випадку, якщо пара при тому живе разом, по закінченню цього періоду настає година прихильності, яка виробилася з роками.

Лише 20% жінок заявили, що навіть незважаючи на холод, що з’явився у відносинах, вони не збираються розривати зв’язку зі своїм обранцем. Це свідчить про те, що любов в кінцевому підсумку не може бути вічною.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh