Авторські статтіТехно

Вчені: Любов у серці жінки живе п’ять років

Вчені з Бельгії довели, що любов не може тривати вічно. За словами фахівців, жінки відчувають теплі почуття до одного і того ж партнера протягом не більше п’яти років.

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести ряд соціологічних досліджень. На думку вчених, в даний час тенденції прихильності і любові між представниками різних статей сильно змінилися. В сучасному світі кожен підліток з постійним доходом може дозволити собі цивільний шлюб з коханою вже у віці 18 років. Час, проведений разом, і побут позначаються на почуттях пари і на тривалості її взаємної любові.

За словами вчених, в середньому жінка може любити свого партнера протягом не більше ніж п’яти років. У випадку, якщо пара при тому живе разом, по закінченню цього періоду настає година прихильності, яка виробилася з роками.

Лише 20% жінок заявили, що навіть незважаючи на холод, що з’явився у відносинах, вони не збираються розривати зв’язку зі своїм обранцем. Це свідчить про те, що любов в кінцевому підсумку не може бути вічною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.