Вчені: Любов чи нелюбов до спорту формується в дитинстві

Американські фахівці в області медицини стверджують, що любов або нелюбов до спортивних вправ формується у людей в ранньому дитинстві. При цьому дефіцит фізичної активності з віком тільки посилюється і призводить до хвороб. Про це вони розповіли у своїй статті в Pediatrics.

Сучасні підлітки часто стикаються з проблемами зі здоров’ям. Але причиною цих станів лікарі називають зниження рівня фізичної активності дітей. Молодий організм для повноцінного розвитку повинен багато рухатися і проводити час на свіжому повітрі. Однак юнаки і дівчата частіше проводять час біля монітору комп’ютера, а не граючись на вулиці. Це лежить в основі ожиріння в підлітковому віці.

В ході експерименту, який вчені проводили на американських школярях, 9 з 10 дітей не можуть витримувати навантаження, пов’язане зі спортивними вправами. З десяти тільки один підліток впорався з навантаженням у середньому темпі протягом години.

Крім того, згідно зі статистикою, кількість дітей, які страждають від ожиріння, у США за останні десять років зросла в 2 рази, а серед підлітків – в 4 рази. Близько 35 % відсотків неповнолітніх американців мають зайву вагу. А це згодом призводить до проблем з серцем і судинами, задишки, порушення сну, психологічних проблем, розвитку цукрового діабету і метаболічного синдрому.

Вчені радять розробити спеціальну програму для залучення юних американців до занять спортом. Це, за їхніми словами, також допоможе заощадити на витратах на охорону здоров’я.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh