Авторські статтіНовини

Вчені: Любов чи нелюбов до спорту формується в дитинстві

Американські фахівці в області медицини стверджують, що любов або нелюбов до спортивних вправ формується у людей в ранньому дитинстві. При цьому дефіцит фізичної активності з віком тільки посилюється і призводить до хвороб. Про це вони розповіли у своїй статті в Pediatrics.

Сучасні підлітки часто стикаються з проблемами зі здоров’ям. Але причиною цих станів лікарі називають зниження рівня фізичної активності дітей. Молодий організм для повноцінного розвитку повинен багато рухатися і проводити час на свіжому повітрі. Однак юнаки і дівчата частіше проводять час біля монітору комп’ютера, а не граючись на вулиці. Це лежить в основі ожиріння в підлітковому віці.

В ході експерименту, який вчені проводили на американських школярях, 9 з 10 дітей не можуть витримувати навантаження, пов’язане зі спортивними вправами. З десяти тільки один підліток впорався з навантаженням у середньому темпі протягом години.

Крім того, згідно зі статистикою, кількість дітей, які страждають від ожиріння, у США за останні десять років зросла в 2 рази, а серед підлітків – в 4 рази. Близько 35 % відсотків неповнолітніх американців мають зайву вагу. А це згодом призводить до проблем з серцем і судинами, задишки, порушення сну, психологічних проблем, розвитку цукрового діабету і метаболічного синдрому.

Вчені радять розробити спеціальну програму для залучення юних американців до занять спортом. Це, за їхніми словами, також допоможе заощадити на витратах на охорону здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України