Авторські статтіЗдоров'я

Курці набагато швидше втрачають слух

Як стало відомо зі статистики, зібраної японськими вченими, люди, схильні до такої шкідливої звички, як куріння, набагато швидше втрачають здатність чути, порівняно з некурящими людьми.

Куріння, безумовно, згубна звичка, яка сильно б’є по здоров’ю та самопочуттю. Людина ризикує заробити рак легенів, ротової порожнини, а також інші види раку, туберкульоз і ще багато хвороб. Однак, крім усього цього, курці в своїй більшості приречені на втрату можливості сприймати звуки.

Для того, щоб довести існування зв’язку між ймовірністю втрати слуху і курінням, вчені, під керівництвом японського фахівця в цій області Ху Хуаньхуаня, провели ряд досліджень. Для експерименту фахівці попросили допомоги більш ніж у 50 тисяч добровольців. Хуаньхуань розповів, що цифри, до яких вони прийшли у ході проведення досліджень, дуже катастрофічні і великі, людям слід негайно вживати заходів.

Для підтвердження спочатку висунутих припущень про те, що курці насправді набагато швидше втрачають слуу, фахівці не стали брати до уваги соціальний і фінансовий статус добровольців. Крім цього, спеціалізовані, професійні пункти також не були взяті до уваги, отже, результати проведеного експерименту, за словами Ху Хуаньхуаня, можна вважати максимально точними. У випадку, якщо чоловік відмовлявся від поганої звички палити, вже через п’ять років ймовірність втрати слуху зменшувалася і в процентному співвідношенні вона практично рівна ймовірності втрати слуху звичайною людиною. У зв’язку з цим, можна стверджувати, що наслідки від вживання тютюнових виробів в даному випадку можуть бути оборотними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.