Курці набагато швидше втрачають слух

Як стало відомо зі статистики, зібраної японськими вченими, люди, схильні до такої шкідливої звички, як куріння, набагато швидше втрачають здатність чути, порівняно з некурящими людьми.

Куріння, безумовно, згубна звичка, яка сильно б’є по здоров’ю та самопочуттю. Людина ризикує заробити рак легенів, ротової порожнини, а також інші види раку, туберкульоз і ще багато хвороб. Однак, крім усього цього, курці в своїй більшості приречені на втрату можливості сприймати звуки.

Для того, щоб довести існування зв’язку між ймовірністю втрати слуху і курінням, вчені, під керівництвом японського фахівця в цій області Ху Хуаньхуаня, провели ряд досліджень. Для експерименту фахівці попросили допомоги більш ніж у 50 тисяч добровольців. Хуаньхуань розповів, що цифри, до яких вони прийшли у ході проведення досліджень, дуже катастрофічні і великі, людям слід негайно вживати заходів.

Для підтвердження спочатку висунутих припущень про те, що курці насправді набагато швидше втрачають слуу, фахівці не стали брати до уваги соціальний і фінансовий статус добровольців. Крім цього, спеціалізовані, професійні пункти також не були взяті до уваги, отже, результати проведеного експерименту, за словами Ху Хуаньхуаня, можна вважати максимально точними. У випадку, якщо чоловік відмовлявся від поганої звички палити, вже через п’ять років ймовірність втрати слуху зменшувалася і в процентному співвідношенні вона практично рівна ймовірності втрати слуху звичайною людиною. У зв’язку з цим, можна стверджувати, що наслідки від вживання тютюнових виробів в даному випадку можуть бути оборотними.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh