Авторські статтіНовини

Вчені: Крохмаль сприяє поліпшенню розумових здібностей

Міжнародна дослідницька група вчених довела, що Крохмаль сприяє поліпшенню розумових здібностей. Продукти, що містять цю речовину, наприклад, крупи або картопля, позитивно впливають на збільшення головного мозку.

Люди досить сильно відрізняються від мавп, включаючи “сіру речовину”. Вона набагато більша і використовує для своєї роботи чверть калорій, які надходять в організм людини. Але зараз не просто підібрати потрібний раціон для енергетично витратного мозку.

Після вивчення історії та проведених експериментів учені прийшли до висновку, що стародавні люди часто вносили в свій раціон їжу, яка містить крохмаль. Таким способом вони заряджали себе енергією і активували клітини головного мозку.

За словами вчених, в слині людини є фермент амілаз, який допомагає розщеплювати крохмаль. Наші недалекі родичі – примати, харчувалися в основному  їжею з клітковиною і малою кількістю вуглеводів, але люди за допомогою амілаза можуть отримувати вигоду від вживання вуглеводів без шкоди здоров’ю.

Дослідники стверджують, що адаптація формувалася протягом довгого періоду часу, тим самим дозволяючи людям збільшувати головний мозок. Такі зміни почали відбуватися 800 000 років тому. Варто врахувати, що як тільки люди почали готувати їжу, організму стало легше розщеплювати овочі з високим вмістом крохмалю.

Людський мозок не зможе функціонувати без вживання вуглеводів, так як він вживає чверть отриманих калорій. Автор дослідження розповіла, що дана теорія цілком має право на існування, хоч вона і не вивчена до кінця.

За словами фахівців, дієта з вживанням крохмалю дозволить значно підвищити мозкову активність, поліпшити розумові можливості і пам’ять. Щоб організм отримував достатню кількість крохмалю не потрібно купувати його окремо, достатньо їсти картоплю, крупи, каші та інші продукти, що містять цю речовину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.