Авторські статті

Вчені: Коза стане кращим другом людини, потіснивши собаку

Англійські вчені-біологи з університету королеви Марії провели зіставне дослідження кіз і собак. Результати експерименту виявилися неймовірними, вони можуть посприяти перегляду ставлення людей до кіз.

В ході дослідження з’ясувалося, що кози настільки ж розумні і доброзичливо налаштовані до людини як і собаки. Є шанс, що незабаром їм вдасться стати кращим другом людини, потіснивши з цієї посади собак. Діалог людини з козами проходити по тому ж принципу, що і з собакою – тварини вдивляються в очі господаря і видають відповідну реакцію. Варто враховувати, що така лінія поведінки не притаманна диким тваринам.

Експеримент вчених проходив наступним чином: 16 кіз знаходилися в приміщенні з невеликою коробкою, а поруч обличчям до неї розташовувалась людина. У такому разі коза заглядала в очі, це був свого роду сигнал про допомогу. Ще 16 тварин також залишалися поруч із закритою коробкою, при цьому чоловік був повернений до них спиною, в такій ситуації вони не реагували на його присутність.

Дослідження дозволяє зробити висновок, що тварини-компаньйони не єдині, хто здатний видавати реакцію на погляд людини це під силу також і деяким сільськогосподарським тваринам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.