Вчені: Коза стане кращим другом людини, потіснивши собаку

Англійські вчені-біологи з університету королеви Марії провели зіставне дослідження кіз і собак. Результати експерименту виявилися неймовірними, вони можуть посприяти перегляду ставлення людей до кіз.

В ході дослідження з’ясувалося, що кози настільки ж розумні і доброзичливо налаштовані до людини як і собаки. Є шанс, що незабаром їм вдасться стати кращим другом людини, потіснивши з цієї посади собак. Діалог людини з козами проходити по тому ж принципу, що і з собакою – тварини вдивляються в очі господаря і видають відповідну реакцію. Варто враховувати, що така лінія поведінки не притаманна диким тваринам.

Експеримент вчених проходив наступним чином: 16 кіз знаходилися в приміщенні з невеликою коробкою, а поруч обличчям до неї розташовувалась людина. У такому разі коза заглядала в очі, це був свого роду сигнал про допомогу. Ще 16 тварин також залишалися поруч із закритою коробкою, при цьому чоловік був повернений до них спиною, в такій ситуації вони не реагували на його присутність.

Дослідження дозволяє зробити висновок, що тварини-компаньйони не єдині, хто здатний видавати реакцію на погляд людини це під силу також і деяким сільськогосподарським тваринам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh