Авторські статтіНовини

Вчені: Користь вина залежить від способу його приготування

Експерти з Медичної школи в Лондоні встановили, що на корисні властивості вина впливає спосіб його приготування. Зокрема вина, які виготовляються за старими рецептами, набагато більш корисні.

Про користь червоного вина відомо вже давно. Помірний прийом цього алкогольного напою призводить до розширення судин і, як наслідок, знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Вчені встановили, що вино приносити користь лише завдяки деяким речовинам, що містяться в його складі. Під час дослідження науковці виявили, що у винах різних країн присутня різна кількість корисних сполук.

Спочатку це пов’язували з виноградом, який вирощується в межах тієї чи іншої держави, однак виявилося, що всьому виною є спосіб приготування. Приклад найбільш корисні вина, зроблені на території Франції та Італії. Вся справа в тому, що там цей напій готують за старовинними рецептами і він проходить декілька етапів бродіння. Важливим є і час. Чим довше витримується червоне вино, тим більш корисним воно стає.

Подібні дослідження допомогли краще зрозуміти корисні властивості червоного вина. Вчені мають намір і далі вивчати всі наявні поживні речовини, щоб мати можливість у майбутньому створювати дієві лікарські засоби на основі отриманої інформації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України