Вчені: Кам’яні кулі в давнину могли використовувати для полювання

Вчені визначили, що кулі, знайдені на розкопках, могли в давнину використовуватися в якості снарядів для полювання і оборони. За словами фахівців з Університету штату Вайомін, в даний час вдалося виявити біль двохсот подібних артефактів на території сучасного Китаю.

Фахівці відзначають, що камені, які були знайдені у ході розкопок на території Китаю, могли призначатися в першу чергу для полювання. У кам’яному столітті перші люди почали пробувати створювати знаряддя праці. Знаходячи камені, що нагадують кулю, їх починали застосовувати як засіб для нападу та оборони. Як правило, їх кидали руками в супротивника.

Крім того, камені могли використовувати в якості зброї на полюванні. Прицільне попадання в голову навіть самому великому хижакові могло не тільки тимчасово відключити його свідомість, але і вбити. Вчені відзначають, що останки багатьох тварин свідчать про це. У них є сліди від ударів тупими важкими предметами в область голови.

В майбутньому подібні камені почали використовувати не тільки в якості зброї, але і як спеціальний прилад в побуті. З часом люди винайшли найпростіші прилади для їх метання в ціль, що істотно полегшило процес оборони та полювання.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh