Авторські статтіТехно

Вчені: Кам’яні кулі в давнину могли використовувати для полювання

Вчені визначили, що кулі, знайдені на розкопках, могли в давнину використовуватися в якості снарядів для полювання і оборони. За словами фахівців з Університету штату Вайомін, в даний час вдалося виявити біль двохсот подібних артефактів на території сучасного Китаю.

Фахівці відзначають, що камені, які були знайдені у ході розкопок на території Китаю, могли призначатися в першу чергу для полювання. У кам’яному столітті перші люди почали пробувати створювати знаряддя праці. Знаходячи камені, що нагадують кулю, їх починали застосовувати як засіб для нападу та оборони. Як правило, їх кидали руками в супротивника.

Крім того, камені могли використовувати в якості зброї на полюванні. Прицільне попадання в голову навіть самому великому хижакові могло не тільки тимчасово відключити його свідомість, але і вбити. Вчені відзначають, що останки багатьох тварин свідчать про це. У них є сліди від ударів тупими важкими предметами в область голови.

В майбутньому подібні камені почали використовувати не тільки в якості зброї, але і як спеціальний прилад в побуті. З часом люди винайшли найпростіші прилади для їх метання в ціль, що істотно полегшило процес оборони та полювання.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.