Авторські статтіТехно

Комахи – більш здорова їжа, ніж яловичина

У комах є більша кількість корисних речовин, ніж у яловичині. Про це повідомили вчені з Університету Колорадо.

За словами фахівців, в даний час виробництво м яса має серйозний вплив на навколишнє середовище. Численні заводи по переробці сировини впливають не тільки на озоновий шар, але і на природу в цілому. У зв’язку з цим, фахівці вирішили провести ряд досліджень і визначити, чи варто вживати м’ясо в їжу через його корисних властивостей.

В ході досліджень вчені визначили, що комахи містять приблизно на 20 відсотків більше білків і вуглеводів, ніж яловичина. Єдиним фактичним плюсом у вживанні м яса є наявність в ньому жирів, які допомагають людині насититись значно швидше. Комах їдять в Азії, і в західних країнах вони все частіше з’єднання є на полицях магазинів як добавка в борошно, пасту і снеки. Крім того, багато жителі сходу считают прийом м яса в їжу не доцільним з огляду на те, що тварини можуть принести набагато більше користі в живому вигляді.

Вчені Кінгс-коледжу та Університету Нінбо розповіли, що комахи містять достатню кількість мінералів і корисних сполук, щоб у майбутньому повністю замінити м’ясо для людини. У сверчках, кониках і борошняних хробаків більше розчинного кальцію, міді, магнію, марганцю і цинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України