Комахи – більш здорова їжа, ніж яловичина

У комах є більша кількість корисних речовин, ніж у яловичині. Про це повідомили вчені з Університету Колорадо.

За словами фахівців, в даний час виробництво м яса має серйозний вплив на навколишнє середовище. Численні заводи по переробці сировини впливають не тільки на озоновий шар, але і на природу в цілому. У зв’язку з цим, фахівці вирішили провести ряд досліджень і визначити, чи варто вживати м’ясо в їжу через його корисних властивостей.

В ході досліджень вчені визначили, що комахи містять приблизно на 20 відсотків більше білків і вуглеводів, ніж яловичина. Єдиним фактичним плюсом у вживанні м яса є наявність в ньому жирів, які допомагають людині насититись значно швидше. Комах їдять в Азії, і в західних країнах вони все частіше з’єднання є на полицях магазинів як добавка в борошно, пасту і снеки. Крім того, багато жителі сходу считают прийом м яса в їжу не доцільним з огляду на те, що тварини можуть принести набагато більше користі в живому вигляді.

Вчені Кінгс-коледжу та Університету Нінбо розповіли, що комахи містять достатню кількість мінералів і корисних сполук, щоб у майбутньому повністю замінити м’ясо для людини. У сверчках, кониках і борошняних хробаків більше розчинного кальцію, міді, магнію, марганцю і цинку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh