Вчені: Кинути пити простіше, ніж контролювати вживання алкоголю

Людям, схильним до надмірного вживання алкоголю, значно простіше повністю кинути пити, ніж почати контролювати кількість випитого спиртного. Про це розповіли вчені з Університету Гетеборга у Швеції.

За словами фахівців, а певний період людина звикає до стану алкогольного сп’яніння і вважає його аналогічним тверезості. У зв’язку з цим, індивід, випиваючи певну кількість алкоголю, не контролює себе і продовжує пити спиртне. Вчені відзначають, що в даному випадку значно простіше повністю відмовитися від згубної звички, ніж почати змушувати себе пити менше.

Для отримання більш точних відомостей про звикання до вживання алкоголю фахівці провели ряд досліджень, в яких взяли участь загалом 200 осіб. Всі вони раніше вживали алкогольні напої у великій кількості. Половині з них запропонували спробувати відмовитися від алкоголю в повній мірі. Решта повинні були просто почати стежити за кількістю випитого. У підсумку виявилося, що представники першої групи впоралися з поставленою задачею значно швидше і продуктивніше.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh