Авторські статтіНовини

Вчені: Капуста броколі ефективно бореться з раком печінки

Експерти з Університету Іллінойсу визначили, що капуста брокколі може ефективно протидіяти раку печінки. Як вдалося з’ясувати за підсумками попередніх досліджень, цей продукт відрізняється захисними властивостями для протидії розвитку онкологічних утворень.

Сучасний режим забезпечення харчування для більшості людей включає велику кількість насичених жирів, а також цукру. При цьому саме зазначені складові страв залишаються в печінці, а також перетворюються в різні жирові відкладення. Відповідний режим харчування може стати причиною виникнення безалкогольної жирової дистрофії. Таке захворювання здатне викликати безалкогольний варіант цирозу печінки. Варто зазначити, що відповідне захворювання пов’язане з конкретними симптомами і ознаками, проте періодично можна відзначати біль в області черевної порожнини на ряду з втратою ваги.

Під час проведення попередніх досліджень та ж група дослідників виявила, що сульфорафан,0 що є у броколі максимально засвоюється за умови, що продукт буде розрізано на невеликі частини і приготований на пару. При цьому сульфорафан може мати протиракові властивості. При цьому вказується, що брокколі залишається на рівні з кольрабі та іншими представниками сімейства групи Хрестоцвітих. При цьому всі попередні дослідження продемонстрували, що всі овочі цього напряму зупиняють накопичення жирових відкладень у печінці, що дозволяє захистити залозу від розвитку дистрофії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України