Вчені: Канцерогени від сигарет зберігаються в будинку курця протягом 6 місяців

Вчені Університету Сан-Дієго в США встановили, що частинки канцерогенного диму від сигарет зберігаються на підлозі, поверхні меблів та інших предметах протягом 6 місяців. Будучи в приміщенні з наявністю подібних згубних речовин, людина відчуває труднощі при спробі відмовитися від куріння.

Багато людей знайомі з таким поняттям, як пасивне куріння, воно характеризує процес вдихання некурящими людьми диму, який поширюється від сигарет. Тепер серйозну тривогу фахівців викликає факт третинного куріння. Шкідливі частинки иму здатні усмоктуватися в предмети інтер’єру, в результаті чого живучі в приміщенні люди отримують шкоду для здоров’я. Особливо це небезпечно для малюків, які люблять повзати по підлозі.

Дослідники провели досвід, в якому взяли участь 90 бажаючих кинути палити людей. Експерти взяли зразки пилу з різних поверхонь в будинках випробовуваних. В результаті вони виявили нікотин, котинін і канцероген NNK в пилі, який був присутній на предметах в житлових приміщеннях.

Тільки 8 відсотків добровольців змогли позбутися шкідливої звички, в їх будинках фахівці виявили значне зниження рівня нікотину. Дослідивши зразки сечі випробовуваних, вчені виявили, що ці люди як і раніше піддаються пагубному впливу канцерогенних сполук.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh