Вчені: Жінки завжди жили довше за чоловіків

Вчені з Університету Дюка дізналися, що жінки у всі часи жили довше за чоловіків. За словами біологів, це відноситься не тільки до людей, але до приматів в цілому.

Матеріали дослідження наведені на сторінках журналу Proceedings of the National Academy of Sciences. В рамках проведення дослідження вчені розглянули 6 груп людей, що проживали на території різних континентів в різний час. Їм вдалося з’ясувати, що тривалість життя людини протягом останніх 100 років суттєво збільшилася, однак розрив у терміні життя у чоловіків і жінок фактично залишився на тому ж рівні.

Крім іншого, біологи з’ясували, що на території різних держав ця різниця може відрізнятися. Наприклад, серед жителів Росії розрив виявився найбільшим і досягає в середньому 10 років. Найменша різниця у жителів Індії та Нігерії. У той же час більша тривалість життя жінок залишається загальною для всіх народностей. З чим конкретно пов’язане це явище на даний момент  з’ясувати не вдалося. Дослідники припустили, що однією з причин може виявитися вплив тестостерону на імунну систему.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh