Авторські статтіНовини

Вчені: Жінки завжди жили довше за чоловіків

Вчені з Університету Дюка дізналися, що жінки у всі часи жили довше за чоловіків. За словами біологів, це відноситься не тільки до людей, але до приматів в цілому.

Матеріали дослідження наведені на сторінках журналу Proceedings of the National Academy of Sciences. В рамках проведення дослідження вчені розглянули 6 груп людей, що проживали на території різних континентів в різний час. Їм вдалося з’ясувати, що тривалість життя людини протягом останніх 100 років суттєво збільшилася, однак розрив у терміні життя у чоловіків і жінок фактично залишився на тому ж рівні.

Крім іншого, біологи з’ясували, що на території різних держав ця різниця може відрізнятися. Наприклад, серед жителів Росії розрив виявився найбільшим і досягає в середньому 10 років. Найменша різниця у жителів Індії та Нігерії. У той же час більша тривалість життя жінок залишається загальною для всіх народностей. З чим конкретно пов’язане це явище на даний момент  з’ясувати не вдалося. Дослідники припустили, що однією з причин може виявитися вплив тестостерону на імунну систему.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України