Вчені: Жінки краще відчувають смак вина

Проведений досвід у Технічному університеті Мадрида показав, що з жінок вийшли б непогані сомельє.

Вчені з Іспанії провели дослідження на відмінність смаків вина у чоловіків і жінок. Випробовуваних було 208 осіб і вибирали вони наосліп між шести видів вина – одне рожеве, два білих і три червоних. Представниці жіночої статі краще відчували відтінки і смаки алкоголю, ніж чоловіки. Це лише показало, що у сильної статі менш розвинена чутливість неба. І це не дивно.

Вчені з усього світу десятки років шукають переваги чоловіків над жінками і навпаки. Доведено, що жінки краще розрізняють запахи, кольори і володіють відмінним звуком. Вчений з Бразилії Роберто Стрічок також досліджував це питання. В ході випробувань з’ясувалося, що у жінок більше клітин в головному мозку, що відповідають за нюх, ніж у чоловіків. Це і дає їм перевагу в розходженні запахів. Проте чоловіки все ж сильніше у уважності. Наприклад, вони швидше бачать дрібні об’єкти, що рухаються. Це каже про їх природні якості, що всі вони спочатку мисливці.

Також під час дослідження, чоловіки і жінки відповідали на запитання на тему алкоголю. Як часто і що саме вони випивають. Яку мету переслідують при розпиванні алкоголю, які емоції відчувають. Більш юні хлопці воліють вино або пиво, і випивають, щоб розвіятися. А ось старше покоління вибирає алкоголь міцніше і любити згадувати минуле. Також цікавим був факт, що від віку залежить вибір, що пити і що більш дорослі учасники частіше відчувають провину за випите.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh