Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Жінки краще відчувають смак вина

Проведений досвід у Технічному університеті Мадрида показав, що з жінок вийшли б непогані сомельє.

Вчені з Іспанії провели дослідження на відмінність смаків вина у чоловіків і жінок. Випробовуваних було 208 осіб і вибирали вони наосліп між шести видів вина – одне рожеве, два білих і три червоних. Представниці жіночої статі краще відчували відтінки і смаки алкоголю, ніж чоловіки. Це лише показало, що у сильної статі менш розвинена чутливість неба. І це не дивно.

Вчені з усього світу десятки років шукають переваги чоловіків над жінками і навпаки. Доведено, що жінки краще розрізняють запахи, кольори і володіють відмінним звуком. Вчений з Бразилії Роберто Стрічок також досліджував це питання. В ході випробувань з’ясувалося, що у жінок більше клітин в головному мозку, що відповідають за нюх, ніж у чоловіків. Це і дає їм перевагу в розходженні запахів. Проте чоловіки все ж сильніше у уважності. Наприклад, вони швидше бачать дрібні об’єкти, що рухаються. Це каже про їх природні якості, що всі вони спочатку мисливці.

Також під час дослідження, чоловіки і жінки відповідали на запитання на тему алкоголю. Як часто і що саме вони випивають. Яку мету переслідують при розпиванні алкоголю, які емоції відчувають. Більш юні хлопці воліють вино або пиво, і випивають, щоб розвіятися. А ось старше покоління вибирає алкоголь міцніше і любити згадувати минуле. Також цікавим був факт, що від віку залежить вибір, що пити і що більш дорослі учасники частіше відчувають провину за випите.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.