Авторські статтіТехно

Жінки більш стійкі до стресу на роботі

Жінки стійкі до стресу на роботі. Про це повідомили фахівці з Університету Індіани. За словами вчених, представниці прекрасної статі значно менш чутливі до проблем на робочому місці, ніж чоловіки, які опинилися в аналогічних ситуаціях.

Вчені відзначають, що досить часто жінки покладають всю провину за події на роботу на своїх колег чоловічої статі. Це відбувається з тієї причини, що багато представниць прекрасної половини людства воліють стримувати в собі гендерну неприязнь до протилежної статі.

Фахівці називають цей факт «ґендерним соціальним відчуженням». Жінки постійно відчувають тиск з боку чоловіків зважаючи на наявний стереотип про те, що сильна стать займається більш важливою роботою і повинна мати більшу повагу і дохід. В результаті при будь-яких стреси на роботі прекрасна половина людства відразу ж перекладає всю провину на колег.

Чоловіки у свою чергу розцінюють жінок, як більш мудрих і розсудливих членів соціуму, тому на робочих місцях частіше довіряють їм. У зв’язку з цим у 20 відсотках випадків представники сильної статі усвідомлено беруть провину на себе за негаразди на роботі, навіть якщо не мають до них ніякого відношення.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.