Жінки більш стійкі до стресу на роботі

Жінки стійкі до стресу на роботі. Про це повідомили фахівці з Університету Індіани. За словами вчених, представниці прекрасної статі значно менш чутливі до проблем на робочому місці, ніж чоловіки, які опинилися в аналогічних ситуаціях.

Вчені відзначають, що досить часто жінки покладають всю провину за події на роботу на своїх колег чоловічої статі. Це відбувається з тієї причини, що багато представниць прекрасної половини людства воліють стримувати в собі гендерну неприязнь до протилежної статі.

Фахівці називають цей факт «ґендерним соціальним відчуженням». Жінки постійно відчувають тиск з боку чоловіків зважаючи на наявний стереотип про те, що сильна стать займається більш важливою роботою і повинна мати більшу повагу і дохід. В результаті при будь-яких стреси на роботі прекрасна половина людства відразу ж перекладає всю провину на колег.

Чоловіки у свою чергу розцінюють жінок, як більш мудрих і розсудливих членів соціуму, тому на робочих місцях частіше довіряють їм. У зв’язку з цим у 20 відсотках випадків представники сильної статі усвідомлено беруть провину на себе за негаразди на роботі, навіть якщо не мають до них ніякого відношення.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh