Їжаки змогли повністю адаптуватися для життя в місті

Німецькі вчені з Університету Гамбурга провели дослідження міського життя їжаків. Вони тривалий час стежили за їхньою поведінкою і способом життя серед людей і прийшли до висновку, що їжачки в місті іноді навіть краще себе почувають, ніж їх лісові побратими.

 

Експерти прикріпили до кількох їжаків спеціальний термодатчик, що стежить за переміщеннями тварини і температурою організму. Стеження за їжаками було довге і копітке, самі піддослідні жили в різних частинах міста, як в спальних, так і в центральних районах. У підсумку їжаки показали дуже високу адаптивність і підлаштувалися під нічний спосіб життя.

Не дивлячись на те, що в дикій природі їжаки рідко ведуть активність вночі, їх міські товариші змогли перебудувати свій денний графік. У темний час доби, коли на вулиці менше людей і домашніх тварин, вони виходять на пошуки їжі і партнерів.

Однак період сплячки у тварин не змінився. Міські їжаки також впадають в довгий зимовий сон, хоча і в цей період вони цілком здатні добувати собі їжу в місті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

One comment

  1. Avatar

    У меня под окном в центре Левобережного Киева ежи живут все время с застройки в конце 50-х годов прошлого столетия, так , что эта новость устарела минимум на пол-века!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh