Авторські статтіНовини

Їжаки змогли повністю адаптуватися для життя в місті

Німецькі вчені з Університету Гамбурга провели дослідження міського життя їжаків. Вони тривалий час стежили за їхньою поведінкою і способом життя серед людей і прийшли до висновку, що їжачки в місті іноді навіть краще себе почувають, ніж їх лісові побратими.

 

Експерти прикріпили до кількох їжаків спеціальний термодатчик, що стежить за переміщеннями тварини і температурою організму. Стеження за їжаками було довге і копітке, самі піддослідні жили в різних частинах міста, як в спальних, так і в центральних районах. У підсумку їжаки показали дуже високу адаптивність і підлаштувалися під нічний спосіб життя.

Не дивлячись на те, що в дикій природі їжаки рідко ведуть активність вночі, їх міські товариші змогли перебудувати свій денний графік. У темний час доби, коли на вулиці менше людей і домашніх тварин, вони виходять на пошуки їжі і партнерів.

Однак період сплячки у тварин не змінився. Міські їжаки також впадають в довгий зимовий сон, хоча і в цей період вони цілком здатні добувати собі їжу в місті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. У меня под окном в центре Левобережного Киева ежи живут все время с застройки в конце 50-х годов прошлого столетия, так , что эта новость устарела минимум на пол-века!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.