Вчені: Яскраве світло допомагає чоловікам в ліжку

Вчені з Університету Сієни (Італія) з’ясували, що чоловіки краще займаються сексом, коли поруч знаходиться джерело світла. Про дослідження розповів його автор професор Андреа Фаджіоліні.

За словами фахівця, він і його колеги нерідко помічали, що рівень статевого потягу варіюється протягом року і залежить від сезону. Намагаючись з’ясувати причини такого явища, експерти встановили, що на ситуацію впливає не тільки  час року, а ще й рівень освітленості, властивий йому.

Щоб підтвердити свої припущення, вчені провели експеримент з 38 добровольцями. Два тижні поспіль піддослідні проводили значну частину свого часу в кімнаті, стіни якої складалися з панелей, що світяться. Після цього дослідники встановили, що у піддослідних значно зріс рівень тестостерону – чоловічого гормону. Саме він відповідає за статевий потяг і задоволення від інтимного життя.

Виступаючи на щорічних зборах Європейського коледжу Нейропсихофармакології у Відні, фахівці також зазначили, що кількість речовини в крові людини може збільшуватися або зменшуватися залежно від сезону. Наприклад, з листопада по квітень організм практично припиняє вироблення тестостерону, а навесні і влітку – відновлює. При цьому пік активності припадає на жовтень. Саме в цьому місяці зафіксовано найбільшу кількість зачаття дітей.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh