Авторські статтіНовини

Вчені: Яскраве світло допомагає чоловікам в ліжку

Вчені з Університету Сієни (Італія) з’ясували, що чоловіки краще займаються сексом, коли поруч знаходиться джерело світла. Про дослідження розповів його автор професор Андреа Фаджіоліні.

За словами фахівця, він і його колеги нерідко помічали, що рівень статевого потягу варіюється протягом року і залежить від сезону. Намагаючись з’ясувати причини такого явища, експерти встановили, що на ситуацію впливає не тільки  час року, а ще й рівень освітленості, властивий йому.

Щоб підтвердити свої припущення, вчені провели експеримент з 38 добровольцями. Два тижні поспіль піддослідні проводили значну частину свого часу в кімнаті, стіни якої складалися з панелей, що світяться. Після цього дослідники встановили, що у піддослідних значно зріс рівень тестостерону – чоловічого гормону. Саме він відповідає за статевий потяг і задоволення від інтимного життя.

Виступаючи на щорічних зборах Європейського коледжу Нейропсихофармакології у Відні, фахівці також зазначили, що кількість речовини в крові людини може збільшуватися або зменшуватися залежно від сезону. Наприклад, з листопада по квітень організм практично припиняє вироблення тестостерону, а навесні і влітку – відновлює. При цьому пік активності припадає на жовтень. Саме в цьому місяці зафіксовано найбільшу кількість зачаття дітей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України