Вчені: Якість сну в дитинстві впливає на розвиток шкідливих звичок

Якість і тривалість сну в дитинстві відображається на тому, яке у людини в майбутньому буде ставлення до алкоголю і наркотичних речовин. Такий висновок нікого після дослідження фахівці з Університету Піттсбурга (США).

У дослідженні взяли участь 200 хлопчиків, чиї мами тривалий час заповнювали опитувальник якості сну їх дітей. Експеримент проводився 10 років, в основному діти виховувалися в сім’ях з низьким рівнем доходу, тому також вчені намагалися з’ясувати, як соціальне середовище впливає на шкідливі звички в майбутньому.

По закінченню дослідження молоді люди повинні були відповісти, яке їх ставлення до алкоголю і наркотиків. Після врахування всіх чинників (раси, соціального середовища, кримінальної обстановки в місці проживання) вчені встановили, що якість сну впливає на розвиток у майбутньому шкідливих звичок. Учасники експерименту, які в дитинстві погано спали, розповіли, що спробували алкоголь у підлітковому віці, і у багатьох це увійшло в звичку. Близько 20 відсотків досліджуваних обзавелися шкідливими звичками, якщо недосипали хоча б годину в дитинстві.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh