Новини

Хворі на епілепсію частіше закінчують життя самогубством

Учені з Колумбійського університету охорони здоров’я і співробітники Центру з профілактики та контролю захворювань (США) встановили, що кожен рік хворі епілепсією закінчують життя самогубством на 22 відсотки більше, ніж інші громадяни.

В експерименті брали участь люди, вік яких становив 10-70 років. Дослідження робили протягом 8 років (2003-2011 роки). В ході роботи з’ясувалося, що люди, які страждають від діагнозу епілепсія, здійснювали самогубства набагато частіше за інших. Таких випадків у Сполучених штатах було зафіксовано 972.

81 відсоток епілептиків вибирали місцем смерті совою квартиру, будинок чи житлову установу. Більш того, найчастіше вони закінчували життя, отруївшись (38 відсотків з них), а приблизний вік таких людей становив від 40 до 49 років (близько 30 відсотків).

За даними дослідження, кількість епілептиків, які вчинили самогубство, стрімко зростала в 2005-2010 роках, при цьому 2010 рік вважається піком таких смертей, а потім їх рівень трохи почав знижуватися. Експерти кажуть, що для зменшення таких випадків потрібно проводити психологічну роботу з сорокарічними хворими на епілепсію і заборонити доступ до використання отрут в домашніх умовах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.