Хворі на епілепсію частіше закінчують життя самогубством

Учені з Колумбійського університету охорони здоров’я і співробітники Центру з профілактики та контролю захворювань (США) встановили, що кожен рік хворі епілепсією закінчують життя самогубством на 22 відсотки більше, ніж інші громадяни.

В експерименті брали участь люди, вік яких становив 10-70 років. Дослідження робили протягом 8 років (2003-2011 роки). В ході роботи з’ясувалося, що люди, які страждають від діагнозу епілепсія, здійснювали самогубства набагато частіше за інших. Таких випадків у Сполучених штатах було зафіксовано 972.

81 відсоток епілептиків вибирали місцем смерті совою квартиру, будинок чи житлову установу. Більш того, найчастіше вони закінчували життя, отруївшись (38 відсотків з них), а приблизний вік таких людей становив від 40 до 49 років (близько 30 відсотків).

За даними дослідження, кількість епілептиків, які вчинили самогубство, стрімко зростала в 2005-2010 роках, при цьому 2010 рік вважається піком таких смертей, а потім їх рівень трохи почав знижуватися. Експерти кажуть, що для зменшення таких випадків потрібно проводити психологічну роботу з сорокарічними хворими на епілепсію і заборонити доступ до використання отрут в домашніх умовах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh