Авторські статтіНовини

Вчені: Горіхи допомагають знизити ризик виникнення багатьох захворювань

Вчені Великобританії встановили небувалу користь горіхів, прийом яких може значно знижувати ризики різних захворювань. Примітно, що достатня лише малої дози і організм отримає все необхідне для свого захисту.

Дослідження проводилися в Імперському коледжі Лондона, де фахівці залучили понад 800 тис. добровольців. Всім їм в раціон щодня включали всього 20 грамів різних горіхів, включаючи волоський і арахіс. Виявилося, що навіть цієї кількості достатньо, щоб знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань майже на 30%. Примітно, що даний вид продуктів впливає і на розвиток ракових захворювань.

Так, у тих хто брав встановлену дозу горіхів, відмічено зниження ризику ракових захворювань і передчасної смерті на 15% і 22% відповідно. Слід відзначити і людей зі схильністю до цукрового діабету. Під час прийому горіхів в їжу шанс розвитку цього захворювання знижується вдвічі. Вся справа у високому вмісті клітковини, полінасичених жирів, магнію і антиоксидантів, які і надають позитивну дію на весь організм.

Таким чином, впевнені експерти, при прийомі всього декількох горіхів в день може помітно підвищити загальний стан організму і убезпечити його від різних захворювань. Фахівці мають намір і далі проводити дослідження цих продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh