Авторські статтіНовини

Вчені: Горіхи допомагають знизити ризик виникнення багатьох захворювань

Вчені Великобританії встановили небувалу користь горіхів, прийом яких може значно знижувати ризики різних захворювань. Примітно, що достатня лише малої дози і організм отримає все необхідне для свого захисту.

Дослідження проводилися в Імперському коледжі Лондона, де фахівці залучили понад 800 тис. добровольців. Всім їм в раціон щодня включали всього 20 грамів різних горіхів, включаючи волоський і арахіс. Виявилося, що навіть цієї кількості достатньо, щоб знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань майже на 30%. Примітно, що даний вид продуктів впливає і на розвиток ракових захворювань.

Так, у тих хто брав встановлену дозу горіхів, відмічено зниження ризику ракових захворювань і передчасної смерті на 15% і 22% відповідно. Слід відзначити і людей зі схильністю до цукрового діабету. Під час прийому горіхів в їжу шанс розвитку цього захворювання знижується вдвічі. Вся справа у високому вмісті клітковини, полінасичених жирів, магнію і антиоксидантів, які і надають позитивну дію на весь організм.

Таким чином, впевнені експерти, при прийомі всього декількох горіхів в день може помітно підвищити загальний стан організму і убезпечити його від різних захворювань. Фахівці мають намір і далі проводити дослідження цих продуктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України