Авторські статтіНовини

Вчені: Час існує тільки в голові людей

Вчені прийшли до висновку, що час існує лише в головах людей. Питання про його істинну суть не залишає в спокої вже не одне покоління фахівців, які схильні до висновків, що час є людською абстракцією, якої не існує в реальності.

У фізиці не існує таких понять, як майбутнє або минуле, а є лише нескінченність незрозумілих для людської логіки процесів квантової механіки, що лежатиь в основі всього існуючого.

Гравітація, як прийнято вважати, управляє різними об’єктами у Всесвіті, але за фактом вона не володіє певною силою, яка потрібна для рівності всіх існуючих об’єктів за принципом осі часу.

Замість цього фізики вважають, що цю вісь створюють сторонні спостерігачі. Автори досліджень стверджують, про те, що неможливо прибрати спостерігача з якого-небудь рівняння, оскільки ці завдання в основному аналізуються людьми.

Вчений по імені Намура заявив, що автори досліджень упустили той факт, що Всесвіт перебуває в перехідному стані “простору-часу”. Фізик не став говорити про те, що його колеги зовсім неправі, але те, що наука досі неповноцінна і недосконала (важко посперечатися) вчений все ж допускає, однак з висновками інших фахівців Намур не згоден.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.