Авторські статтіТехно

Вчені у Німеччині змогли створити робота, що копіює кажана

Вчені ФРН, що працюють в компанії Festo, займаються розробками біонічних роботів, повністю копіюють поведінку різних тварин. Цього разу, згідно з повідомленнями, їм вдалося створити пристрій, який повністю копіює політ летючої миші.

Festo є сімейною компанією, головний офіс якої розташований в містечку Есслінгене. Фірма скоро відзначить своє сторіччя.

Зараз вона зайнялася напрацюваннями роботизованих макетів різноманітних тварин. До цього фахівці вже відзначилися випуском високотехнологічних моделей павуків, медуз, і навіть кенгуру.

Тепер вони вирішили перейти до літаючим творінням природи. Їх новий робот намагається повністю імітувати політ летючої миші. Вірніше, її різновиди з тропіків, званої летючої лисицею.

Апарат з штучним інтелектом вийшов дуже легким. У тієї ж годину він здатний дуже точно, навіть з точки зору вчених, копіювати ті, як у повітрі переміщається реальний крилатий звір.

В основі крил роботизованого створення лежить особлива мембрана. Вона володіє підвищеною щільністю і міцністю.

Механічне крило може вільно гнутися не тільки під час того, коли «лисиця» виконує свій політ, але, навіть, повітряні піруети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України