Вчені у Німеччині змогли створити робота, що копіює кажана

Вчені ФРН, що працюють в компанії Festo, займаються розробками біонічних роботів, повністю копіюють поведінку різних тварин. Цього разу, згідно з повідомленнями, їм вдалося створити пристрій, який повністю копіює політ летючої миші.

Festo є сімейною компанією, головний офіс якої розташований в містечку Есслінгене. Фірма скоро відзначить своє сторіччя.

Зараз вона зайнялася напрацюваннями роботизованих макетів різноманітних тварин. До цього фахівці вже відзначилися випуском високотехнологічних моделей павуків, медуз, і навіть кенгуру.

Тепер вони вирішили перейти до літаючим творінням природи. Їх новий робот намагається повністю імітувати політ летючої миші. Вірніше, її різновиди з тропіків, званої летючої лисицею.

Апарат з штучним інтелектом вийшов дуже легким. У тієї ж годину він здатний дуже точно, навіть з точки зору вчених, копіювати ті, як у повітрі переміщається реальний крилатий звір.

В основі крил роботизованого створення лежить особлива мембрана. Вона володіє підвищеною щільністю і міцністю.

Механічне крило може вільно гнутися не тільки під час того, коли «лисиця» виконує свій політ, але, навіть, повітряні піруети.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh