Авторські статтіТехно

Вчені довели вплив музики на смакове сприйняття людини

Фонова музика і дизайн етикетки можуть впливати на сприйняття смаку пива. Про це свідчать останні дослідження вчених.

Фахівці з Брюссельського університету повідомляють, що гарні мелодії, які ви чуєте, можуть впливати на смакові рецептори. Наголошується, що це забезпечує поліпшення смаку пива.

Виходячи зі слів експертів, причиною впливу музики на смакові рецептори людини є принцип мультисенсорної інформації. Він являє собою взаємодію органів чуттів у різних ситуаціях. Зазначалося, що при вживанні невеликої дози алкоголю, сприйняття мультисенсорної інформації стає сильнішим, а при зловживанні спиртними напоями її сприйняття притупляється.

Для отримання таких результатів вчені провели низку досліджень. Вони давали піддослідним кухоль пива при цьому включаючи їх улюблені пісні. Другій групі респондентів дали по кухлю пива, однак залишили їх в абсолютній тиші.

Як підсумок, перша група була задоволена пивом, відзначала його чітко виражений і незабутній смак. Друга група нічого такого не помітила, і відреагувала на напій, як на простий алкоголь. За словами фахівців, це все пояснюється відсутністю додаткових факторів, які б впливали на органи почуттів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.