Вчені довели, що влітку людині не вистачає часу для сну

Дослідники розрахували, яку кількість годин сну людині не вистачає за тиждень під час спекотного літнього періоду. Цей показник може здивувати, експертам також вдалося визначити причини даної проблеми.

Оскільки влітку часто людина витрачає велику кількість часу на зустрічі з друзями, розваги, може вживати алкоголь, а також майже безперервно перебуває під впливом спиртних напоїв на сон. Відповідно вона витрачає набагато менше часу на сон, ніж у попередні сезони.

Це стало відомо після проведення соціологічного дослідження у Великобританії, в якому взяли участь більш ніж 2 000 осіб, віком старше 18. Всім респондентам було поставлено одине і те ж питання, чи мають вони проблеми зі сном у літній період. 93% респондентів дали ствердну відповідь.

З цього можна зробити висновок, що спекотна літня погода дійсно є причиною поганого сну. Респонденти зізналися, що влітку вони сплять набагато менше, ніж взимку. Таким чином, літній сон становить 5,5 годин у порівнянні з 7, 5 годинами зимового, осіннього або весняного сну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh