Техно

Вчені довели, що влітку людині не вистачає часу для сну

Дослідники розрахували, яку кількість годин сну людині не вистачає за тиждень під час спекотного літнього періоду. Цей показник може здивувати, експертам також вдалося визначити причини даної проблеми.

Оскільки влітку часто людина витрачає велику кількість часу на зустрічі з друзями, розваги, може вживати алкоголь, а також майже безперервно перебуває під впливом спиртних напоїв на сон. Відповідно вона витрачає набагато менше часу на сон, ніж у попередні сезони.

Це стало відомо після проведення соціологічного дослідження у Великобританії, в якому взяли участь більш ніж 2 000 осіб, віком старше 18. Всім респондентам було поставлено одине і те ж питання, чи мають вони проблеми зі сном у літній період. 93% респондентів дали ствердну відповідь.

З цього можна зробити висновок, що спекотна літня погода дійсно є причиною поганого сну. Респонденти зізналися, що влітку вони сплять набагато менше, ніж взимку. Таким чином, літній сон становить 5,5 годин у порівнянні з 7, 5 годинами зимового, осіннього або весняного сну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.