Авторські статтіТехно

Вчені допускають, що Юпітер не обертається навколо Сонця

Група наукових фахівців з Європейської Південної Обсерваторії провели спостереження і довели, що Юпітер не обертається разом з іншими планетами навколо Сонця. Подробиці наукової роботи описані на сторінках іноземного наукового видання Tech Insider.

Фахівці повідомили давно відомий факт про те, що маса Юпітера дещо більша від маси всіх планет Сонячної системи разом узятих. Також вчені відзначили, що ефект обертання працює лише тоді, коли об’єкт меншого розміру обертається навколо більшого об’єкта.

Своє припущення про те, що Юпітер не здійснює обертальний рух навколо Сонця, вчені пояснили тим, що в даному випадку центр тяжіння між планетою-гігантом і зіркою дещо змістився, тобто він знаходиться не в центрі Зірок, а трохи вище його поверхні. Таким чином, вчені припускають, що Юпітер і Сонце рухаються крізь простір синхронно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Не пишите бред. Явный бред от копирайтеров, незнакомых с законами физики.
    Любые объекты во Вселенной (звезды, планеты, черные дыры, астероиды) пространственно сближенные (то есть находящиеся намного ближе друг к другу, чем к остальным объектам), обращаются вокруг общего центра масс, что это такое, найдете в википедии. В случае, если один из объектов на много порядков массивнее других и достаточно объемный, центр масс находится внутри такого гиганта. В случае с черной дыркой, имеющей малый объем, центр масс также находится внутри черной дырки из-за чудовищной массы дырки. Но есть объекты, которые реально обращаются вокруг точки между ними: двойные звезды, тройные звезды, пара примерно равных черных дыр, пара – маленькая звезда и огромная планета.

  2. Кек, планети не обертаються навколо Сонця — вони разом із Сонцем обертаються навколо спільного центру мас, який якраз і знаходиться не в центрі Сонця, а є дещо зміщеним

  3. Масса звезды и Юпитера несоразмерны. Пусть Юпитер и больше большинства планет, но гравитацию Солнца ему не побороть

  4. Брехня, с точки зрения закона всемирного тяготения – вращается, иначе бы Юпитер упал на Солнце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.