Вчені довели, що таргани використовують аналог «GPS» для орієнтації

Американські вчені в ході досліджень зуміли довести, що деякі комахи, а саме таргани, також, як і люди використовують особливі рецептори головного мозку для орієнтації в просторі. Також дослідники підкреслили, що можливо десятки мільйонів років тому таргани і люди малиспільного предка.

Співробітники Університету Case Western Reserve проводили експерименти над тарганами по їх орієнтації в просторі, і зробили сенсаційне відкриття. Цей підвид комах користується аналогом GPS, який вбудований в головний мозок. Вчені підкреслили, що такими ж орієнтирами в просторі користуються щури і люди.

В якості експерименту піддослідних помістили в спеціальний контейнер, що формою нагадує довгу трубку, на платформу, яка рухається за годинником і у зворотний бік. Також стіна навколо була пофарбована в чорний колір, а по середині в якості орієнтира був білий квадрат. Комахи змогли пройти тест як з маяком, так і без нього. У ході експерименту було помічено, що таргани активізують аналогічні людині сенсори головного мозку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh