Авторські статтіТехно

Вчені довели, що таргани використовують аналог «GPS» для орієнтації

Американські вчені в ході досліджень зуміли довести, що деякі комахи, а саме таргани, також, як і люди використовують особливі рецептори головного мозку для орієнтації в просторі. Також дослідники підкреслили, що можливо десятки мільйонів років тому таргани і люди малиспільного предка.

Співробітники Університету Case Western Reserve проводили експерименти над тарганами по їх орієнтації в просторі, і зробили сенсаційне відкриття. Цей підвид комах користується аналогом GPS, який вбудований в головний мозок. Вчені підкреслили, що такими ж орієнтирами в просторі користуються щури і люди.

В якості експерименту піддослідних помістили в спеціальний контейнер, що формою нагадує довгу трубку, на платформу, яка рухається за годинником і у зворотний бік. Також стіна навколо була пофарбована в чорний колір, а по середині в якості орієнтира був білий квадрат. Комахи змогли пройти тест як з маяком, так і без нього. У ході експерименту було помічено, що таргани активізують аналогічні людині сенсори головного мозку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.