Вчені довели, що життя на Землі зародилося завдяки Юпітеру

На Землі зародилося життя завдяки міграції Юпітера. До такого висновку прийшли вчені в результаті астрономічних досліджень та комп’ютерного моделювання.

Через те, що Юпітер занадто далеко розташований від Сонця, то його температура нижче інших космічних тіл. У самому початку існування сонячної системи відбувалася міграція планет, і в ті часи Юпітер знаходився значно ближче до Сонця. Але міграційні процеси та вплив гравітації відкинуло Юпітер на дальню орбіту (де він зараз і перебуває).

Саме ці міграційні процеси, поступове зменшення температури Юпітера і вплинули на зародження життя на нашій планеті. Вчені довели. Що якщо б Юпітер не змінив свою орбіту, то Земля не змогла отримати достатня сонячної енергії для виникнення життя і її розвитку.

Науковці продовжують досліджувати космос і заповнювати прогалини в знаннях. Залишкового пояснення виникнення життя на Землі немає, але кількість наукових відкриттів, які пояснюють деякі аспекти розвитку життя на нашій планеті, зростає і формує цілісну картину.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh