Авторські статтіТехно

Вчені довели, що життя на Землі зародилося завдяки Юпітеру

На Землі зародилося життя завдяки міграції Юпітера. До такого висновку прийшли вчені в результаті астрономічних досліджень та комп’ютерного моделювання.

Через те, що Юпітер занадто далеко розташований від Сонця, то його температура нижче інших космічних тіл. У самому початку існування сонячної системи відбувалася міграція планет, і в ті часи Юпітер знаходився значно ближче до Сонця. Але міграційні процеси та вплив гравітації відкинуло Юпітер на дальню орбіту (де він зараз і перебуває).

Саме ці міграційні процеси, поступове зменшення температури Юпітера і вплинули на зародження життя на нашій планеті. Вчені довели. Що якщо б Юпітер не змінив свою орбіту, то Земля не змогла отримати достатня сонячної енергії для виникнення життя і її розвитку.

Науковці продовжують досліджувати космос і заповнювати прогалини в знаннях. Залишкового пояснення виникнення життя на Землі немає, але кількість наукових відкриттів, які пояснюють деякі аспекти розвитку життя на нашій планеті, зростає і формує цілісну картину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України