Вчені: Дослідження вимирання риби в США виявило новий вірус

Вчені з США займалися дослідженням вимирання великоротого окуня, що мешкає у водоймах Вісконсіна, і натрапили на невідомий раніше вірус. Наукову роботу американських вчених описало видання Journal of General Virology.

Джерело повідомило, що фахівці, що працюють в Університеті штату Вісконсін, ізолювали невідомий вірус від мертвої риби, зібраний в якості проб в одній з місцевих водойм під час масового вимирання великоротого окуня. Вченим вдалося розшифрувати геном мікроорганізму, однак він не був знайдений ні в одній базі даних. У зв’язку з цим експерти прийшли до висновку, що мають справу з раніше невідомим науці вірусом, який назвали реовірусом великоротого окуня.

Вчені відзначили, що навіть враховуючи той факт, що новий реовірус був виявлений в ході роботи з з’ясування причин загибелі великоротого окуня, не варто відразу називати його основним фактором, що вплинув на вимирання цього виду риб у Вісконсіні. При цьому дослідники заявили, що в будь-якому випадку, шкідливий мікроорганізм є родичом інших вірусів, які також викликають хвороби риби у водоймах штату. До речі, експерти нічого не говорять про небезпеку реовіруса для людини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh