Авторські статтіТехно

Вчені: Дослідження вимирання риби в США виявило новий вірус

Вчені з США займалися дослідженням вимирання великоротого окуня, що мешкає у водоймах Вісконсіна, і натрапили на невідомий раніше вірус. Наукову роботу американських вчених описало видання Journal of General Virology.

Джерело повідомило, що фахівці, що працюють в Університеті штату Вісконсін, ізолювали невідомий вірус від мертвої риби, зібраний в якості проб в одній з місцевих водойм під час масового вимирання великоротого окуня. Вченим вдалося розшифрувати геном мікроорганізму, однак він не був знайдений ні в одній базі даних. У зв’язку з цим експерти прийшли до висновку, що мають справу з раніше невідомим науці вірусом, який назвали реовірусом великоротого окуня.

Вчені відзначили, що навіть враховуючи той факт, що новий реовірус був виявлений в ході роботи з з’ясування причин загибелі великоротого окуня, не варто відразу називати його основним фактором, що вплинув на вимирання цього виду риб у Вісконсіні. При цьому дослідники заявили, що в будь-якому випадку, шкідливий мікроорганізм є родичом інших вірусів, які також викликають хвороби риби у водоймах штату. До речі, експерти нічого не говорять про небезпеку реовіруса для людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.