Новини

Вчені: До 2050 року через зміни клімату загинуть 529 тисяч осіб

Британські вчені прийшли до висновку, що для людства 2050 рік стане переломним, оскільки результати дослідження показали, що через кліматичні зміни можуть загинути сотні тисяч людей. Результати дослідження опубліковані на сторінках медичного журналу The Lancet.

Кліматичні умови з кожним роком змушують людство адаптуватися під нові показники температури, що негативно впливає на здоров’я людей. В останні роки не рідкістю для населення планети стала часта зміна клімату, коли спекотна погода чергується з різким похолоданням. Британські вчені провели дослідження, результати якого показали, що до 2050 року 529 тисяч людей не зможуть пережити чергові зміни клімату.

Ще однією проблемою є зниження споживання якісних продуктів харчування. На думку експертів, через 30 років споживання овочів і фруктів знизитися на 4%, а вживання червоного м яса – на 0,7%. Такі показники змушують людей уже сьогодні замислитися над станом свого здоров’я і більш ретельно підходити до вибору раціону для себе і своєї сім’ї.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України