ЄС|NATOНовини

Вчені: До 2014 року на планеті почнеться малий льодовиковий період

Ера потепління закінчилася, більше того – починається малий льодовиковий період.

На думку російського астрофізика узбецького походження Хабібулло Абдусаматова, ера потепління закінчилася, більше того – починається малий льодовиковий період.

Як повідомляється, висновки вченого повинні викликати тривогу у людства, перед яким і без того стоїть низка проблем.

Згідно з припущенням вченого, у 2014 році почнеться новий льодовиковий період. Відпаде проблема глобального потепління, але людству нічому радіти: коли планета охолоджується, відбуваються більш страшні катастрофи, ніж при глобальному потеплінні.

Керівник сектора космічних досліджень Пулковської астрономічної обсерваторії і керівник проекту Астрометрія, який здійснюється в російському секторі МКС, переконаний, що він вже близький до отримання конкретних доказів.

Парниковий ефект існує. Але він не є наслідком того, що на землі продовжують викидати в атмосферу вуглекислий газ. Вся справа у Сонці, або, вірніше, в потужності його випромінювання, яке протягом останнього століття неймовірно зросло, але тепер різко знижується, пише видання. Людство опинилося на порозі повторення малого льодовикового періоду, який спостерігався в північній півкулі у XIV-XIX століттях.

“Скорочення кількості сонячних плям, – вважає Абдусаматов, – свідчить про те, що активність нашої зірки – на мінімальній фазі, і, як наслідок, ми станемо свідками глобального падіння земних температур”.

Залишається ще 42 місяці, щоб зрозуміти, чи правий вчений, пише автор статті.

Нагадаємо, що раніше один з провідних кліматологів світу Моджіб Латіф з німецького Інституту морських досліджень імені Лейбніца заявив, що тенденція глобального потепління клімату на наступні два десятиліття зміниться зниженням температури.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.