Авторські статтіНовини

Вчені дали п’ять порад для здорового способу життя

Вчені дали п’ять рекомендацій, завдяки яким людина буде довго залишатися здоровою і в прекрасній фізичній формі. Для досягнення результату необхідно суворо дотримуватися всіх правил.

Перша порада полягає у створенні щоденника харчування. Як з’ясували фахівці, скрупульозно записуючи дані про кількість і частоту прийому їжі, люди більш ефективно керують процесом схуднення та оздоровлення.

Спати необхідно в прохолодному приміщенні, вікна якого закривають щільні штори – це друга рекомендація. Якщо вночі мучить безсоння, можна з’їсти дві ягоди ківі – в цьому фрукті містяться антиоксиданти і фолієва кислота, які сприяють нормалізації сну.

Тим, хто схильний до переїдання, вчені радять замість вилки використовувати палички під час трапези. Продовживши час прийому їжі, вживаючи страви маленькими порціями, можна уникнути надходження в організм зайвих калорій.
Вкрай важливо пити достатньо води, а тому слід скрізь брати з собою напої без вмісту цукру та барвників.

Для хорошого самопочуття фахівці рекомендують також займатися спортивною діяльністю, але фізичні вправи не повинні викликати дискомфорт. Можна в якості альтернативи завести собаку і з нею здійснювати тривалі прогулянки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України