Авторські статтіНовини

Вчені: Цієї ночі з’явиться барвисте і яскраве північне сяйво

Вчені повідомляють, що сьогодні через магнітні бурі, викликані спалахами на Сонці, можна побачити в нічному небі барвисті північні сяйва. Геомагнітна грозова активність може вплинути на супутникове мовлення і створити деякі перешкоди для зв’язку, проте ніяких серйозних наслідків не очікується.

«У сучасному світі космічна погода не привід для жартів, оскільки вона може робити досить значний вплив на весь сучасний світ, а також на роботу окремих критично важливих вузлів. Це і зв’язок і навігація, і навіть самопочуття окремих осіб з розвинутою чутливістю до змін в магнітному полі планети», – повідомили представники Національної служби екологічних супутникових даних Британії.

Протягом деякого часу можна буде помітити слабкі коливання потужності элеткросітки, а також реакцію мігруючих тварин, які потрапили під вплив геомагнітної активності. Найбільш яскравими полярні сяйва будуть над Канадою, Аляскою, північним Мічиганом. В Європі спостерігати яскраве явище зможуть жителі скандинавських країн, а також окремих районів північної Англії і Шотландії. Причиною появи магнітної бурі став спалах у зовнішньому шарі Сонця, який викликав збільшення щільності сонячного вітру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України