Вчені: Чоловіки в ділових костюмах більш успішніші у жінок

Вчені з Огайського Університету прийшли до кінцевого висновку, що велика частина жіночого населення завжди віддасть перевагу чоловікові, який одягнений в костюм. Цей вибір слабкої статі обумовлений тим, що класичний костюм підсвідомо асоціюється у жінок з успішністю і заповзятливістю.

Наукові дослідження відбувалися таким чином: жінкам показали фотографії незнайомих чоловіків у костюмах класичного покрою. Потім їх запитували, яке враження на них справили представники сильної статі з фотографій і просили аргументувати свою думку. Випробовувані називали багато причин, пояснюючи, чому їм сподобався саме чоловік у костюмі. Але основними причинами такого вибору були стильність, елегантність, впевненість у собі, чарівність. Деякі випробовувані навіть примудрилися розглянути на фотографіях почуття гумору і заможність чоловіків. Також жінки відзначають, що в костюмі людина виглядає красиво і пропорційно.

Науковці називають таку реакцію слабкої статі на чоловічий діловий стиль нормальною. У будь-якому соціальному середовищі класичний костюм вже давно став невід’ємною частиною образу успішної, елегантної і впевненої в собі людини. Одягненого в хороший костюм чоловіка навколишні більшою мірою готові бачити розумним і амбітним, ніж у будь-якій іншій одежі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh