Авторські статтіТехно

Вчені: Чоловіки в ділових костюмах більш успішніші у жінок

Вчені з Огайського Університету прийшли до кінцевого висновку, що велика частина жіночого населення завжди віддасть перевагу чоловікові, який одягнений в костюм. Цей вибір слабкої статі обумовлений тим, що класичний костюм підсвідомо асоціюється у жінок з успішністю і заповзятливістю.

Наукові дослідження відбувалися таким чином: жінкам показали фотографії незнайомих чоловіків у костюмах класичного покрою. Потім їх запитували, яке враження на них справили представники сильної статі з фотографій і просили аргументувати свою думку. Випробовувані називали багато причин, пояснюючи, чому їм сподобався саме чоловік у костюмі. Але основними причинами такого вибору були стильність, елегантність, впевненість у собі, чарівність. Деякі випробовувані навіть примудрилися розглянути на фотографіях почуття гумору і заможність чоловіків. Також жінки відзначають, що в костюмі людина виглядає красиво і пропорційно.

Науковці називають таку реакцію слабкої статі на чоловічий діловий стиль нормальною. У будь-якому соціальному середовищі класичний костюм вже давно став невід’ємною частиною образу успішної, елегантної і впевненої в собі людини. Одягненого в хороший костюм чоловіка навколишні більшою мірою готові бачити розумним і амбітним, ніж у будь-якій іншій одежі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.