Авторські статтіНовини

Вчені: Чоловіки частіше вмирають від раку, ніж жінки

Британські вчені з організації Cancer Research UK стверджують, що чоловіки частіше вмирають від раку, ніж жінки. Такі дані опубліковані в Journal of Clinical Oncology.

Науковці кажуть, що щороку у 179 тисяч чоловіків діагностують рак, а серед жінок ця хвороба розвивається у 173 тисяч. Це пояснюється тим, що якщо жінка підозрює виникнення пухлини, вона терміново піде на медичну консультацію, а якщо те ж саме відбувається з представником сильної статі, він може ігнорувати проблеми зі здоров ям. Чоловікам, схоже, не подобається ходити до лікаря, навіть якщо мова йде про щось серйозне, наприклад рак.

У дослідженні брали участь 2300 людей з 15 різними видами раку. Вчені виявили, що чоловіки, швидше за все, відкладуть візит до лікаря. Згідно з результатами, 44 відсотка чоловіків з раком простати не відвідували лікарню і не говорили про свої симптоми протягом трьох місяців, або болю. У той час тільки 8 відсотків жінок з симптомами раку молочної залози відклали отримання медичної допомоги.

Співробітники Cancer Research UK з’ясували, що у чоловіків на 15 відсотків більше шансів на розвиток раку і на 36 відсотків більше шансів померти від нього, ніж у жінок.
Злоякісна меланома є одним з видів раку, який частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків, але досі більше чоловіків помирають від нього. Коли чоловіка діагностували таку онкологію, вона вражає його організм набагато сильніше.

Крім того, 50 відсотків знову виявлених хворих на рак мають високий рівень тривоги або депресії, що негативно впливає на їх якість життя. При розвитку недоброякісних пухлин чоловіки більше страждають від почуття безнадійності, ніж жінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України