Техно

Вчені: через Нібіру полярні сяйва видно з будь-якої точки Землі

Магнітне поле Сонця з наближенням Планети X зросла у 230 разів, стверджують експерти.

Останнім годиною світову громадськість хвилює тема наближення таємничої планети Нібіру. Згідно древнім шумерськими легендами небесне тіло, населене расс ануннаков, зближується із Землею раз в 3600 років. Незважаючи на те, що наукове співтовариство в більшості своїй скептично ставитися до такого роду версіями, деякі вчені заявляють, що Планета X, все ж існує.

Житла печерних єті зносилися заради видобутку ресурсів Землі космічними ешелонами вивозили награбоване прибульцями, каже автор.

Ряд дослідників стверджують, що загрожувати людству можуть не тільки загадкові ануннаки, але і сама Нібіру. Саме із-за неї Сонячної системи за останні 100 років відбулися загадкові зміни, яких раніше не було, считают експерти.

Наприклад, магнітна активність Сонця зростала у 230 разів, а на всіх планетах, включаючи Землю, почали відбуватися незрозумілі процеси.

Планета X призвела до того, що полярні сяйва сьогодні можна побачити практично з будь-якої точки земної кулі, чого раніше і уявити було важко.

Всьому виною, считают дослідники, магнітне поле Нібіру. Воно впливає на Землю, де останнім годиною із загадковою частотою відбуваються виверження вулканів, пожежі та інші катаклізми. З наближенням Планети X земне магнітне поле стало не єдиним чинником, що впливає на утворення полярних сяйв.

Атмосфера нашої планети внаслідок провокованих Нібіру зовнішніх процесів зазнає змін, що позначається на супутніх явищ. Одними з них є полярні сяйва за межами полярного кола.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України