Вчені: через Нібіру полярні сяйва видно з будь-якої точки Землі

Магнітне поле Сонця з наближенням Планети X зросла у 230 разів, стверджують експерти.

Останнім годиною світову громадськість хвилює тема наближення таємничої планети Нібіру. Згідно древнім шумерськими легендами небесне тіло, населене расс ануннаков, зближується із Землею раз в 3600 років. Незважаючи на те, що наукове співтовариство в більшості своїй скептично ставитися до такого роду версіями, деякі вчені заявляють, що Планета X, все ж існує.

Житла печерних єті зносилися заради видобутку ресурсів Землі космічними ешелонами вивозили награбоване прибульцями, каже автор.

Ряд дослідників стверджують, що загрожувати людству можуть не тільки загадкові ануннаки, але і сама Нібіру. Саме із-за неї Сонячної системи за останні 100 років відбулися загадкові зміни, яких раніше не було, считают експерти.

Наприклад, магнітна активність Сонця зростала у 230 разів, а на всіх планетах, включаючи Землю, почали відбуватися незрозумілі процеси.

Планета X призвела до того, що полярні сяйва сьогодні можна побачити практично з будь-якої точки земної кулі, чого раніше і уявити було важко.

Всьому виною, считают дослідники, магнітне поле Нібіру. Воно впливає на Землю, де останнім годиною із загадковою частотою відбуваються виверження вулканів, пожежі та інші катаклізми. З наближенням Планети X земне магнітне поле стало не єдиним чинником, що впливає на утворення полярних сяйв.

Атмосфера нашої планети внаслідок провокованих Нібіру зовнішніх процесів зазнає змін, що позначається на супутніх явищ. Одними з них є полярні сяйва за межами полярного кола.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh