Авторські статтіНовини

Вчені: Через 20 років в мегаполісах не залишиться місць на кладовищах

Вчені заявили, що через 20 років у мегаполісах не залишиться місць на кладовищах. Було встановлене число загиблих людей за всю історію існування людства.

У світі всього проживало 100,8 мільярда людей. У зв’язку з зростанням людей на планеті кількість загиблих збільшується на 0,8% щороку. Ховати стільки людей в мегаполісах є важким завданням.

Вже до 2035 року уряд найбільших міст стане відчувати проблеми через брак площі під поховання померлих. Ця проблема актуальна не тільки для міст-мільйонників, але й для всієї планети.

Британські та американські експерти радять застосовувати економічні технології для побудови кладовищ. Вони рекомендують будувати хмарочоси, які стануть виконувати функцію кладовищ, щоб заощадити місце у великих містах.

Експерти придумали для християн універсальні дерев’яні труни. Інші вчені пропонують впроваджувати в трупи біологічні гриби, які дозволяти тілу швидше розкладатися і стати добривом для грунту. Однак більшість експертів продовжує сподіватися на набіраючу популярність кремацію загиблих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України